Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám nagyon súlyos beteg...

Édesanyám nagyon súlyos beteg és bár tényleg reménykedem , de lehetséges hogy el fogom veszíteni őt . Több helyen csontáttétje van , lebénult a betegségétől, egy nagyon csúnya felfekvése van , és egy kétoldali tüdőgyulladása ?

Figyelt kérdés
Azért is nehéz nekem ez az egész mert csupán 17 éves vagyok és apukám abszolút nem all mellettem . Ketten éltünk unokatesomekkal közeli a kapcsolatom, párom rengeteg lelki támogatást ad de nyilván korból adódóan nem tudunk össze költözni . Egyszerűen csak annyira szerettem őt ő volt a mindenem az egyetlen ember aki mellettem állt . 12 küzdelmes év áll mögötte ,egyedüli nőként betegen felnevelt . Annyira szörnyű magatehetetlennek látni és nehéz végig kísérni ezt az egészet hiszen nekem is faj. Úgy érzem vele együtt egy kicsit én is meghalok lelkileg . Üresnek végtelenül szomorúnak érzem magam kilátástalannak érzem ezt az egészet úgy érzem nélküle nem tudom hogyan tudnék tovább élni. Valaki tud bármilyen tanácsot adni hogy mi könnyítené meg egy kicsit ezt az egészet.

2021. júl. 27. 01:18
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Jövő évtől már lehet . Fiatalok nem gyászolhatnak felnőttek között mert 40 napon múlik hogy gyerek vagy vagy nem .. persze
2021. nov. 9. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!