Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az olyan ember aki...

Milyen az olyan ember aki senkitöl nem kér bocsánatot se megbánást? Pedig tudja ö a bünös dolgokban.

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 12:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Makacs.
2010. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Rossz
2010. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát, hogy nem szeretetre méltó az biztos. Jelenleg is van gondom egy ilyen emberrel, teljes idegroncs vagyok már tőle.
2010. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Szociopata. Halál komolyan mondom... Nézzetek utána, akik ilyen embertől szenvedtek (én már túl vagyok rajta, nehéz év volt)
2010. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Párom exe is ilyen ember sajnos,és ott van közös gyerek-szegényke:-S


Én azt mondanám az ilyen ember élete során valamikor sérült...!

2010. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Antiszochiális,nem érzi a külömbséget jo és rossz között,közömbös,mindent leszar 30 méter magasból tipús.
2010. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Gyerekes.
2010. aug. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás. Mért látná be hogy tévedet ha van egy bünbak a közelébe, esténként biztos eszébe jutt mit tett de attól ez egy jó túlélési taktika az életre.
2010. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Utána néztem, ugyanis 2,5 éve egy ilyen emberrel élek..

Hihetetlen a manipuláló készsége, nagyon el tudja magát adni mindenkinek, úgy, hogy el sem hiszik róla azt amit igaz, (a barátaink körében) és én vagyok az, aki tönkre teszi az életét. Nem érzem azt aki voltam, leszívta az összes energiám. Szeretnék lépni, és tenni ez ellen, de nem egyszerű.


Utána néztem a szociopatának, igen meglepő...


"A szociopaták legnagyobb problémája, hogy nem tudják magukat különféle szerepekbe beleélni, mások helyébe képzelni. Ennek ellenére általában sikeresek, hiszen céljaikat keményen, sőt kíméletlenül megvalósítják. Egyidejűleg a szociopaták sima modorú, gyakran vonzó és spontán személyiségek, meggyőző beszélőkészséggel. Ám hamar elunják magukat, állandó szükségletük van különböző impulzusokra. Hazudozók, manipulálják a többieket, nincs lelkiismeret-furdalásuk, gyenge az emocionális életük, érzéketlenek, csekély mértékben képesek kontrollálni viselkedésüket, impulzívak és felelőtlenek. Azt a tényt, hogy csak saját céljaikat követik, legtöbb esetben jól tudják titkolni. Jürgen Müller, a müncheni egyetem professzora a bajor közszolgálati televíziónak nyilatkozva azt mondta, hogy a szociopaták érzelmektől függetlenül mindig ugyanazon a teljesítőképességi szinten vannak, miközben a normális embereknél érzelmi terhelés esetén csökken a teljesítmény."

2010. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Soraidat olvasva megtaláltam a megfelelő szót a volt feleségemre,ő is szociopata ezek szerint...hál'istennek ő már csak az ex és nem volt egyszerű megszabadulnom tőle...!

Neked kitartást és erőt kívánok ahhoz hogy megoldódjon a problémád!


43/F

2010. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!