Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent egy szülő részéről...

Mit jelent egy szülő részéről a gyereke melegségének az elfogadása?

Figyelt kérdés
Az még belefér az elfogadásba, hogy ostoba kérdéseket tesz fel a melegségről a gyerekének?
2021. júl. 29. 19:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is butaság.

Gondolod, hogy egy melegnek nem kell idő saját magának is, míg el tudja fogadni?

2021. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Odafele azt kell elfogadni, hogy a gyerek meleg (azaz semmilyen lényegi problémát).

Visszafele azt kell elfogadnia a gyereknek, hogy a szülő azon gondolkozik, hogy szereti-e őt.

2021. júl. 29. 20:43
 23/41 anonim ***** válasza:
52%
22.egy szülő elvileg minden bajával szereti a gyereket ezen egy percig sem kéne gondolkodni...aki emiatt nem szereti az egy elcseszett szülő már bocsánat..
2021. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
34%
#19 A meleg gyerek önmagát sem tudja általában elfogadni évekig, amíg nem teljesen biztos benne, hogy meleg és ezt meg is akarja osztani a környezetével. Nem várhatja el a szülőktől, hogy ők öt perc alatt fogadják el, amikor neki önmagának évekbe telt. Minimum a szüleinek is ennyi idő lesz, mire hozzászoknak a gondolathoz, hogy a gyerek meleg.
2021. júl. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
32%

"Odafele azt kell elfogadni, hogy a gyerek meleg (azaz semmilyen lényegi problémát)."

Ja, hogy ez szerinted nem lényegi probléma, mondhatni, teljesen normális és természetes. Esetleg büszkeségre ad okot.

2021. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

#19

Hát nekem nem telt időbe a saját elfogadásom, már csak azért se, mert fokozatosan jöttem rá. Ennek ellenére szar életem van, és elvárnám a szüleimtől, hogy legalább ők nyújtsanak támaszt abban, hogy ne érintsen hátrányosan a melegségem egyes helyeken.

2021. júl. 29. 20:55
 27/41 A kérdező kommentje:
Ezt 24-nek akartam írni.
2021. júl. 29. 20:58
 28/41 anonim ***** válasza:
36%

26.mit értessz egyes helyek alatt?

ez tudtommal magánügy ahogy a heteroszexualitás is vagy hogy van párod vagy nincs...

2021. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

#28

Például egyik állásinterjún megmondta a főnök, hogy ez a munkahely nem egy homokozó. Azóta se tudom, hogy ezt minden jelentkezőnek elmondja, vagy csak rólam tudta meg valahogy.

2021. júl. 29. 21:13
 30/41 anonim ***** válasza:
84%
29.szerintem ezt nyilván nem a szesxuális beállítottságodra értette főpleg úgy hogy eleve nem tudja gondolom..hanem nem homokzó azaz nem játszótér ahol tétlenkedsz ahelyett hogy dolgozz...
2021. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!