Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaláson gondolkozom....

Megcsaláson gondolkozom. Normális ez?

Figyelt kérdés
1éves kapcsolatom van,ami nem valami fényesen alakult az utolsó időben,ráadásul 3hete már nem láttuk egymást.Ez elég nagy pszichés traumát okozott nekem lelkileg,sokat sírtam,kedvtelenség,stb,már testileg se érzem jól magam.Erre rátesz egy lapáttal,hogy olyan szinten vágyom a testi közelségre,ölelésre,hogy szinte már fáj.Haragszom a barátomra,és soha nem gondoltam volna hogy képes lennék rá,de most úgy érzem szükségem van egy férfire,akihez hozzábújhatok,pedig nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak.Úgy érzem,hogy fel kell töltődnöm,ha máshogy nem megy,akkor így.Szakítani nem akarok,de szükségem van most ezekre a dolgokra.Akik csináltak már ilyet,megbánták?Én biztos nem mondanám el,meg nem is derülne ki,de ezt nem bírom tovább,mert így megőrülök.Néha nézem a VV4-et,és most dettó úgy érzem magam mint Olivér,csak annyi hogy nő vagyok.Soha nem gondoltam volna hogy a szeretethiányba meg lehet reccsenni.
2011. febr. 6. 23:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem tudtok találkozni a barátoddal?
2011. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer megteszed,

megteszed majd máskor is!!


Te mit szólnál, ha a párod csalna meg??

Fel lennél háborodva.


Vegyél egy vibrafont...

2011. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszket meg kell vakarni de kérlek ne fogd a szeretet hiányra a szex nem egyenlő a szeretettel, egyszerű testi vágy.
2011. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fekszel le majd mással ez a kapcsolat utána is ilyen szar marad...
2011. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Manapság mindig az elhanyagolt nő a rossz,aki szexre vágyik nyúljon magához,meg ribi mert szexelni akar...Nem vibrafon kell a ennek nőnek hanem egy társ,a szart én leszoktam húzni nem üldögélek fölötte.

És nem megcsalni kell hanem kilépni a pocsolyából...Utána bátran keresgélehetsz...

2011. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ő nem ér rá 1ideje,mert sok a dolga,nem tud úgy rám figyelni,mint régebben.Nem örülnék neki ha megcsalna,de most az én részemről szinte már jogosnak érzem a felvetésem,amiért ilyen rosszul éreztem magam miatta az utolsó időben.Egy vibrátor nem tudja azt nyújtani amire szükségem van.Itt nem csak a szexről van szó.
2011. febr. 6. 23:52
 7/37 anonim ***** válasza:
79%

akkor bújj hozzá valakihez, de nem muszáj széttenni neki a lábadat.

vagy keress egy olyan férfit, akivel jobban passzoltok.


nézd tovább a VV-t, és álmodozz a szőke hercegről fehér lovon :P

2011. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

Gondolj bele: mennyi ideig tudnál együtt élni a gondolattal, ha esetleg még együtt is maradnátok? Előbb vagy utóbb (kort ugyan nem írtál), az eljegyzés és a házasság gondolata is felmerül (általában). Tényleg képes lennél a szemébe hazudni évekig? Sőt, még az a szép, ha közben ő is megcsal(-t?) téged és egymásnak hazudnátok. Ha viszont elmondod neki miután megtörtént, akkor szinte egész biztos az azonnali szakítás. Ez lenne a jobbik eset.

Mikor már ez a gondolat felmerül, ott már nagy baj van. Egyértelműnek tűnik, hogy ezt nem kell tovább folytatni. 'Ami nem megy, ne erőltesd.'

2011. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Ne alacsonyítsd le magad arra a szintre, hogy ilyet teszel. Lépj ki tisztességesen a kapcsolatból, és keress mást, vagy maradj vele, de akkor bírd ki hogy viszket a puncid.


Magadat minősítenéd ezzel a tettel.

2011. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj! Én azt ajánlom, tartsatok egy tisztázó beszélgetést (nincs kibúvó semelyikőtöknek sem, hogy az egyik miért nem ér a másik meg miért látja pl. feleslegesnek ezt), ha ezután sem rendeződnek a dolgok, akkor szakítsatok.

Ez sokkal tisztességesebb, mint megcsalni a pasid.

2011. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!