Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom 18 év után megcsalt,...

A párom 18 év után megcsalt, azt hiszem szerelmes is. Régebben én is megcsaltam, most akkor nekem is tűrnöm kell?

Figyelt kérdés
Két hetes hazugságok és lebukás után most végleg kiderült az igazság.Munkatársával jött össze,bár ő váltig állítja,hogy nem feküdt le vele.Szerintem szerelmes lehet a nőbe,naponta sms,telefon,stb...És hát olyan sms-t olvastam el,hogy szereti,kívánja őt!Még az elején,amikor rájöttem erre,kértem őt,hogy ne hazudjon,sok mindent megértek és elfogadok de a hazugságot nem!Mondtam neki,hogy mindenkivel előfordulhat,hogy félrelép és mivel nekem a hazugság nagyobb bűn,mondja el őszíntén mit érez a nő iránt,mit akar a továbbiakban.Kértem,hogy ne játsszon ki a hátam mögött,mindenre van megoldás csak ne hazudozzon.Azt mondta,hogy csak izgalmas volt a tiltott csók,ennyi,már befejezte,engem szeret.Annak ellenére,hogy nyugodtan,megértően fogadtam,mégis becsapott és most azzal dobálózik,hogy annak idején ő is megbocsájtott.Most akkor tényleg maradjak csöndben?Várjam ki amíg befejezi az "izgalmas "dolgait?Lelépni nem tudok,nincs hová és 2 gyermekünk is van,nem szakíthatom el az apjuktól!Nem tudom mit tegyek,hogy viselkedjek?
2010. aug. 29. 09:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mit vársz, hogy mi döntsünk helyetted?


Neked kell tudni, hogy el tudod-e fogadni, ha a férjed más növel bújik ágyba, másba is szerelmes. Van, aki igen, van, aki nem. Neked kell eldöntened.


Viszont abban igaza van a férjednek, amikor te megcsaltad, akkor neki kellett tűrnie, most viszont te ugyanezt nem akarod?


Végülis mindegy, a múlton már ez nemv áltoztat.

Beszéljétek meg, hogy van-e értelme a kapcsolatotoknak, van-e jövöje, akár olyan értelemben is, hogy mindketten szeretöt tartotok, de együtt maradtok. Van, ahol ez működik, és a gyerekeknek is jó.


Viselkedjetek már felnött ember módjára.

2010. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha te is megcsaltad régebben, pontosan tudod, mi vezetett odáig. Kb. ez lehet az indok a férjednél is. A hazugság fáj? Ugyan már, duma! Csak amíg ezzel vagy elfoglalva, nem kell szembesülnöd azzal, hogy a házasságod egy nagy sz*r. Nincs erkölcsi alapod számon kérni tőle semmit, a megcsalás maga ugyanolyan hazugság, mint hogy letagadja vagy nem. Tűrnöd viszont nem kell: simán kirúghatod. Rajtad áll.
2010. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Semmi erkölcsi alapod nincs megsértődni! Te kezdted a hűtlenséget,ő pedig a gyerekek kedvéért megboicsátott! Te is a gyerekere gondolj,ne a saját sérelmedre. A válás sokkal többet árt a gyerekeknek,mnintha vita van köztetek. Csak ma divat azt mondani,hogy a gyerekenek jobb,ha elválnak a szülők!
2010. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy hivják a csajt? Elég ha csak a keresztnevét mondod mert tudomásom van egy ilyen párkapcsolatról!
2010. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Gondolom nem egy ilyen párkapcsolat van Magyarországon!Bocsi de nem akarom leírni de ha gondolod,Te megírhatod a keresztnevet,meglátjuk egyre gondolunk-e!

Köszi

2010. aug. 29. 11:58
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát szánalmas vagy az tuti. Megcsalod azt akit szeretsz és utána még neked áll feljebb. Adtál volna hálát az égnek hogy nem hagyott ott akkor mint a kutya a sz*rát... Szerintem az ilyen kapcsolatnak semmi értelme...
2010. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát...nem érzem magam szánalmasnak!Sajnálni nem kell,csak azt kaptam amit megérdemeltem,tisztában vagyok vele!Viszont a kérdésem az volt,hogy valóban úgy működik ez a dolog,hogy ha 1:1 akkor maradjak csendben?Amúgy én 18 évvel ezelött csaltam meg,amikor összejöttünk.Visszamentem (egyszer!)a volt szerelmemhez,valószínűleg azért mert nehezen zártam le azt az 5 évet!
2010. aug. 29. 15:38
 18/19 anonim ***** válasza:
a csaj Csilla?
2010. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem,nem Csilla!
2010. aug. 30. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!