Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam meg anyának...

Hogyan magyarázzam meg anyának hogy nagyon csúnya amit csinál!? Ez kegyeletsértés?

Figyelt kérdés

Az van hogy anyukámék 6an voltak testvérek a legkisebblány meghalt 23éves korában.

A sirt szinte csak anyukám gondozza.Na és anya nagyon haragszik a nővérére aki viszont kijár a volt párjához a temetőbe bárcsak 5évet voltak együtt.És szinte mindennap kijár oda és a testvéréhez nem megy, még csak akkor sem amikor forroság van.

Ez jól van baj egy kicsit.

De anyukámnak rosszul esik.És ma például odamentünk a nővére volt párjához a sírhoz és öntögetett kivizet a vázákból meg összejárkálta a sír körül.

Hiába mondtam hogy n, nem hallgatott rám.Nem tudom mivel hathatnék rá.


2010. aug. 29. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, elmagyaráznád érthetőben!
2010. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jó, megértettem!

csak mondd meg neki!

2010. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond meg anyukádnak, hogy ezt fejezze be, mert mire megy vele? Szerintem meg lehet az is hogy a volt párjához jobban kötődött anyukád testvére, mint a húgához, bár ezt nem tudom, nem szeretnék ítélkezni.

Amúgy megragadta a figyelmemet, azt írtad, "csak 5 évig" voltak együtt...hidd el, az éppen elég idő ahhoz, hogy borzasztóan fájjon a hiánya és az egész világ összedőljön benned. Én 3 éve vagyok a párommal de bele sem gondolok mi lenne velem nélküle.


Persze nem szép, hogy a húga sírjához nem megy ki, de anyukádtól sem az, hogy 3 éves óvodás módjára gondolkodik. A nagynénéd volt párja mit tehet arról, hogy ő haragszik?


(szerintem amúgy megmutathatod ezeket a válaszokat anyukádnak)

2010. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak simán mondd meg neki hogy ez miatt nem a testvére volt párja tehet, és hogy az utolsó emlékét ne gyalázza meg.
2010. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy a testvérét szekálja ezért ne az elhunytat.
2010. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki: ez szánalmas és kicsicsesm nem mellesleg gyerekes dolog.
2010. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Értelmes egy család lehettek... Anyukád összecseszi más sírját bosszúból, te meg nem tudsz értelmes magyar mondatokat leírni. "Ez jól van baj egy kicsit. " Ennek például mi értelme van? De tényleg, tudnád nekem értelmezni ezt a mondatot?
2010. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
anyukád egy primitív nőszemély. nem is értem, miért él az ilyen. remélem, halála után majd valaki az ő sírját is meggyalázza.
2010. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azért csak finoman az anyámról beszélsz.
2010. aug. 29. 22:26
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, neked az anyád, de nekem csak egy idegen ember, aki az egyik legundorítóbb dolgot műveli. mindenki azt érdemli, amit másokkal tesz életében. ő kegyeletet sért, ezért megérdemelné hogy vele is ezt tegyék majd.


bocs, de kiírtad a kérdést egy nyílt felületre, itt bárki véleményt formálhat. és erről a dologról ez az én véleményem.

2010. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!