Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyukámék nem...

Mit tegyek ha anyukámék nem engedik, hogy otthon maradjak egyedül 19 évesen?

Figyelt kérdés

Nem mernek otthon hagyni. Szerintük bezárni se tudom a házat, felgyújtom stb. (Egyik sem igaz). Valamint attól félnek, hogy pasikat viszek oda mikor egyedül vagyok.

Most is el kellett velük jönnöm egy 10 napos nyaralásra. Nem élvezem. Nincs itt semmi jó, semmi buli, még a strand is rossz. Még azt sem mondhatom, hogy a nyári melót kipihenem, mert csupa kisgyerekes család van az apartmanban. Állandóan visítás megy. Szívesen maradtam volna otthon, de akkor ők sem mennek el otthonról, azt meg nem akartam, hogy miattam kihagyják a nyaralást. Nincs annyira közeli barátnőm akihez beköltözhetnék ezidőre.

Megfogadtam, hogy jövőre bepasizok és elköltözök hozzá, vagy elmegyek nyaralni vele ezidőben, még nem tudom.

De miért van az, hogy a 19 éves lányukat képtelenek egyedül hagyni? De még itt is! Lementem a boltba pudingért és már azonnal hivogattak, hogy merre járok, ugye nem mentem el idegenekkel....


2021. aug. 20. 08:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
10 eves korom ota rendszeresen vagyok egyedul a lakasban, eleg gyoker szuleid lehetnek, 19 vagy, koltozz el amilyen gyorsan csak tudsz
2021. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ezt a megoldást én is ismerem, csak még nem tudok. De amint lehetőségem lesz rá, meglépem.

Nem kérek kiosztást, hogy "bezzegmi 18 évesen háztartást vezettünk". Én nem vagyok olyan helyzetben anyagilag.

2021. aug. 20. 09:03
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Pls ne azert pasizz be, hogy eltudj koltozni, nem lesz tul hosszueletu kapcsolat...
2021. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Én is 10-11 éves koromban kezdtem el egyedül maradni a házunkban. Az iskolába is van, hogy gyalog megyek.(pedig az kb.1km-re van tőlünk) 12 éves koromban már több km-re is elengedtel egyedül. Mondjuk Balatonfüredről elgyalogoltam Szöllősig.
2021. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Buszozni én is buszozok, gyalogol egyedül, de ha odérek a célra mindig fel kell őket hívnom. Másképp hisztéria van. És mindig tudniuk kell hol vagyok, kivel vagyok. Otthon csak akkor maradhatok egyedül ha nem hagyom egyedül a lakást. (valamiért van ez a mániájuk, hogy én felelőtlen vagyok és nem zárok be, pedig sosem volt rá példa és hülye sem vagyok)
2021. aug. 20. 09:06
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
Basszus. Anyukám alig 20 évesen szült. Nőjj fel végre !
2021. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Haverjaiddal elengdenek, vagy edzésre (ha jársz)? Egyébként 8 éves korom óta otthon hagytak, és lehettem kint az utcán kicsit. Anyám ilyen közpszerű szigorú, de ez durva, szüleidnek mutasd meg, 19 évesen csak nem vagy életkptelen (vagy legalább is sztem), sok sikert!
2021. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én felnőttem, csak a szüleim nem veszik észre. Nem hagynak nekem szabad teret és amíg nem leszek anyagilag független addig nem is fognak. Számomra a tanulás fontosabb, minthogy gyárban gürizzek egy külön albérlet érdekében.

(Mondjuk a 20 évesen szülés sem feltétlen a felnövés jele)

2021. aug. 20. 09:10
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmutatni, mert esélyt sem adnak. Ha 1 kibszott hétvégre otthon hagynának meglátnák, hogy megmarad a ház.

A barátaimmal elengednek, de csak akkor ha tudják, hogy kivel és merre leszek.

2021. aug. 20. 09:12
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

6-os, szerinted 19 évesen teherbe esni egy felelősségteljes, felnőtt dolog?😃

Valószínűleg egy hancúrbaba vagy(vagy esetleg egy testvéred), aki becsusszant.

2021. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!