Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám válni akar anyukámtól....

Apukám válni akar anyukámtól. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg, pánikbeteg. Gyógyszereket szed. Neha vannak csak rohamjai. Apukám üvöltözik, és válni akar, el akarja adni a házat. Apukámnak rengetegszer mondta, h elvál, de most úgy érzem tényleg komolyan mondta. Remélem nem, de nem bírom feldolgozni. Nem tudom abbahahyni a sírást, egyszerűen nem megy. Valaki volt már hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat
2021. aug. 24. 22:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet mit tenni ha így akarják.
2021. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
#9 látta pszichiáter? Szed gyógyszert? A pánikbetegségből van kiút, csak akarni kell. Egy gyógyult pánikbeteg.
2021. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

Sokan elválnak. Nem olyan nagy tragédia ez. Gondolj arra, hogy utána nyugodtabb életetek lesz, nem lesznek veszekedések, kiabálások.

Koncentrálj a saját dolgaidra, a tanulásra, a hobbikra, a barátokra. Anyukádék meg majd elrendezik maguk között a válást. Neked nem kell belefolyni.

2021. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
25%
Mégis, hány éves vagy?
2021. aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta tart ez, kiskorom óta. A veszekedést megszoktam, nem szokott annyira gyakran lenni. Egyszer volt egy nagy veszekedés, kicsi voltam, apukam akkor is hozzá vágott mindent anyukámhoz, és ez is olyan volt.


Akik kérdezték volt e orvosnál, szakembernél, nem magának irta fek a gyógyszereket, úgyh igen, nyilván volt.


Nem gyakran szokott kijönni anyukámnál az a fajta rettegés, h remegsz, és félsz, mindentől, stb. 1 hónapja volt neki, de évek kihagyása szokott lenni.

Apa azt mondta, neki feleségre van szüksége, de nem tartja el anyát, vagyis, részben igen, de anya nem tőle függ. Dolgozik, eltart minket, főz takarít, de vannak rosszabb napjai, és apukám nem mindig érti meg

2021. aug. 25. 20:10
 26/33 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy?
2021. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

A korom nem függ össze az egésszel. Nyilván már nem kisgyerek:)

Ha el akartam volna mondani, elmondtam mar volna

2021. aug. 25. 20:31
 28/33 anonim ***** válasza:
17%
Tehát max. 14...
2021. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
84%

25-ös Ezek szerint évek óta rossz a kapcsolatuk, és valószínűleg ennek semmi köze nincs anyukád problémájához, ha évekig elő sem jön.

Ha átgondolod inkább örülnöd kellene, hogy végre normálisan élhetsz, és nem 2 veszekedő emberrel.

2021. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
73%
De, összefügg a korod az egésszel. Tudod, nem véletlenül van egy bizonyos minimál életkor a regisztrációnál, amit nem értél még el, különben régen megírtad volna mennyi vagy. De még csak bekamuzni se tudsz semmit.
2021. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!