Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene kezdenem azzal,...

Mit kellene kezdenem azzal, ha a párom lánya hallani se akar rólam?

Figyelt kérdés
A párom elvált férfi és van egy 16 éves lánya. Nem miattam váltak el, hanem még jóval korábban. A lány akkor csak 3 éves volt. A párom szerette volna, ha találkozom a lányával,de ő hallani se akar rólam. Kicsit furcsa lehet a helyzet, mivel én 26 vagyok, párom pedig 47, tehát kifejezetten nagy a korkülönbség közöttünk. Mit kéne kezdenem a helyzettel? Megértem, hogy a lány nem kíváncsi rám, de nagyon félek, hogy a párom engem fog okolni, ha nem ismerem meg a lányát.

2021. aug. 7. 15:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha nem volt elég idő kiismerni neki a saját lányát 13 év alatt az érdekes.

Egyenként nem tudsz mit csinálni, ha ő nem akar látni téged, se te, sem a párod ne erőltesse neki.

2021. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Na jó, ezt nem értem. Miért okolna téged a párod, ha a lány nem akar téged látni? Amit ugye nyilván a pároddal közölt, tehát pontosan tudja. Innentől meccseljék le ketten.
2021. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom te csak most jöttél a képbe, nem egyszerre a válás után. Lehet rossz tapasztalatai vannak apád eddigi kapcsolatai miatt. Legyél vele normális, és lehet később megenyhül majd.
2021. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy ha a lány továbbra is elutasító marad, akkor a páromnak elege lesz belőlem. Mivel valahol ezzel őt is elutasítja. Igyekszem türelmes maradni, nem erőltetek semmit. Az én szüleim is elváltak gyerekkoromban, át tudom érezni a lány helyzetét.
2021. aug. 7. 16:21
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Nem kisgyerekrol van szo, higy ne csinálhatnának csak kettesben programot.
2021. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%

Mint 17 éves fiúként mondom,hogy én se örülnék egy mostoha anyának!

Tudod miért?

Mert mivel abban az tudatban vagyok,hogy nem te vagy az anyám,akkor nem fogok elfogadni hogy más legyen,főleg hogy 10 év az kor kölünbség.

Ennyire egyszerű.

És most abban az fázisban van hogy vérbeli anyját max videochat-en vagy riktán látja,most ne ítéld el!

Ez állati ösztön,mi lenne ha neked is más anyát kell eltűrni?

2021. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
7%
Utolsót átírom:Mi éreztél hogy vadidegen nőt lenne az anyád?AKi mellesleg nem is ismersz
2021. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

"nagyon félek, hogy a párom engem fog okolni"

Ha ti ketten valóban jól működtök együtt, akkor nem fog téged okolni.

2021. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 6-os. Azt ugye tudod, hogy nem akar senki senkinek az anyja lenni? Vagy válás után már nem lehet boldog az ember fia, lánya?

Ja anyádnak új kapcsolata lesz az nem baj, de apándak? Hát micsodaaa..

Ez annyira gáz.

Az én szüleim is elváltak, de én voldog voltam, hogy anyu is és apu is találtak mást maguk mellé.

2021. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Én sem repesnék tőle, ha az apám egy tőlem tíz évvel idősebb nővel kavarna. Elég undorító. Belegondolva, amikor a lánya született, akkor te egy 10 éves gyerek voltál. Undi…

Én nagyot csalódnék az apámban, de nem próbálnám meg szétválasztani őket. De találkozni se lennék hajlandó a nővel. Ezt nem lehet erőltetni.

2021. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!