Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám válni akar anyukámtól....

Apukám válni akar anyukámtól. Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Anyukám beteg, pánikbeteg. Gyógyszereket szed. Neha vannak csak rohamjai. Apukám üvöltözik, és válni akar, el akarja adni a házat. Apukámnak rengetegszer mondta, h elvál, de most úgy érzem tényleg komolyan mondta. Remélem nem, de nem bírom feldolgozni. Nem tudom abbahahyni a sírást, egyszerűen nem megy. Valaki volt már hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat
2021. aug. 24. 22:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
56%

Pszihológus

De ha nincs erre lehetőség akkor itt neten is írhatsz doktoroknak ,biztos sok ilyen oldal van

2021. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Vitya1975 válasza:
36%

A magyaroknak ez az élete, a nőnek fiatal bikája van mert a férfi impotens lesz a sok idegességtől, a férj pedig idegbeteg, de a gyerek és/vagy a vagyon miatt nem tudnak, nem akarnak elválni😁Millió ilyen anyukát keféltem😁

A tizenéves hülyegyerekek pedig "FELDOLGOZZÁK?"Mit kell ezen feldolgozni, mi ő pszihológus?A leckével foglalkozzon, a mesekönyvel ne az internettel!Okostelefin-hülyegyerek komplexus!

2021. szept. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

belőled is sugárzik az értelem, a leírtad alapján biztosan. mert azon, hogy a szüleim, akik egész életemben mellettem voltak, velük nőttem fel, ők voltak azok, akikre mindig is számíthattan, sokkal könnyebben továbblépek, ha mesekönyvet olvasok, köszönöm.


te vagy az a személy, aki nem találta meg azt a személyt, akit igazán szeret, és a nőket, sőt, inkább az embereket hülye tárgyakként kezeli. ,,millió ilyen anyukát keféltem,,

mert az egyszerű, normális fiúkból lesz az ilyen nő, emberiségutáló személy, mert többször átvertek, és úgy érzed, emiatt mindenkinél többet számítasz.

igazán sajnállak, de felesleges erőfeszítés volt mindkettőnk számára leírni a gondolatunkat.

2021. szept. 16. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!