Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy hosszú (mondjuk5-...

Fiúk! Ha egy hosszú (mondjuk5-6 éves) kapcsolatotokon vagytok túl, mikor kezdenétek egy újat egy másikkal?

Figyelt kérdés
Eleinte csak csajoznátok mint régen?Normális válaszokat kérnék :)
2010. aug. 30. 12:02
 1/7 BeerHunter ***** válasza:
Aham.
2010. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem fiú vagyok, de volt ilyen tapasztalatom. Egyszer randizgattam egy pasival, bejöttünk egymásnak meg minden, de aztán nem lett semmi a dologból, mert a végén kiderült, hogy az illetőnek egy hónapja lett vége egy 6 éves kapcsolatának.


Hát... azóta mindig megkérdezem, hogy mikor ért véget az utolsó kapcsolata.


De hogy válaszoljak a kérdésre: hát egy hónap az semmi ilyen hosszú kapcsolat után.

2010. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Eleinte csak csajoznátok mint régen?"

Nem tudom mit értesz ezen. Én régebb sem hülyítettem a lányokat ahogyan most sem. Ha valakivel kapcsolatba szeretnék kerülni akkor megteszem, de hogy valakivel játszadozzak az nem az én stílusom...

2010. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de szerintem ez a szakításon is múlik.pl. a volt barátomnak a 6 éves kapcsolat után fél évig nem volt senkije,de lehet h. csak azért mert nem talált.Én pl. utálok egyedül lenni és amint lehet keresek valakit, bár inkább komolykapcsolatot,mint futót,de hát azt az elején nem én irányítom, hisz senki homlokára nincs ráírva h. ez most szerelem lesz vagy sem.25/l
2010. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ugyan lány vagyok, de azt tanácsolom, hogy egy ideig ne keresd a tartós kapcsolatot, hanme egy kicsit bulizzál, csajozzál.Már csak azért is, mert akarva akaratlanul eleinte mindig a volt kapcsolatodra gondolnál, a volt párodat keresnéd,és az nem tisztességes egy lánnyal, ha csak siratófalnak használnád.Előbb zárd le magadban teljesen az előző kapcsolatot, aztán jöhet az új.szerintem
2010. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

12:06 Csak a nagy átlagban írtam!

Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 30. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
4-5 hónap!(én lány vagyok,de ha fiú lennék,azért ennyit tuti kibírnék)..vagy esetleg egy évbe is beletelhet,ha igazán szerettem.
2010. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!