Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rokonaim szerint...

Mit tegyek? Rokonaim szerint antiszociális vagyok .

Figyelt kérdés
Kedves nagyanyám azzal szokott b@sztatni, hogy "én egész nap csak itthon ülök, és semmit nem csinálok". kezd nagyon idegesítővé válni számomra. arra lennék kíváncsi, hogy hogyan telik 1 normális ember napja :D! Légy szíves írjatok le 5-6 dolgot, amit 1 napban tesztek!
2010. aug. 30. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szünetben: Reggel felkelek, kávé, gitározok ebédig majd ebéd után kb este 6 ig megint gitár, majd evés, fürdés stb.. aztán feljövök MSN-re, vagy ilyesmi, de mellette úgyan úgy gitár...


persze hétvégenként, mikor mindenki ráér, akkor összefutok a haverokkal, vagy segítek itthon(hétköznap is ha kell, de ritka, hogy kell) vagy másnak segítek


Suli közben:

Suli után hazajövök, gitározok, ugyan úgy ,mint amikor nincs iskola, csak most azt is beiktattam, meg, ha valahova mennem kell dolgozni, vagy ilyesmi akkor megyek...


De én is jól érzem magam itthon, mint máshol, meg társaságban, 2 hetente egyszer még elmegy, de, hogy minden nap elmenjek haverokhoz, vagy ilyesmi, azt nem bírnám. Persze, amíg volt barátnőm, vele nagyon sokat törődtem, és sokat voltam vele. De most nincsen sajna, de ha lesz, amit remélek :D Akkor nem fogom elhanyagolni a gitár miatt...

2010. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sőt, most a gitár mellett is nagyon sokat foglalkozunk egymással volt barátnőmmel...
2010. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Figyi, ha így érzed jól magad, akkor ne az döntsön, hogy x vadidegen ember mit szokott csinálni a szabadidejében :).


Egyébként nálam...

suliidő:

-egyetem (ott persze lyukasórák stb, ilyenkor igyekszem találkozni a bnőimmel-ismerőseimmel)

-tanulás

-zenehallgatás/tv/olvasás/scrapbookozás/bélyeg-ill. kártyanaptár-gyűjtemény gondozgatása stb.

-néha vmi esti program (színház, mozi, buli, étjárás bnőkhöz)


Amikor meg nincs sullidő, akkor általában (pl. nem nyaralni vagyok):

-később kelek :D

-több program ismerősökkel (ingyenes programok, koncertek, kiállítások)

2010. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!