Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-60 éves nagyszülők ha úgy...

50-60 éves nagyszülők ha úgy van elválnátok?

Figyelt kérdés

Nagyszülők, 50-60 éves férfiak és nők.


Nálatok hány éves volt az unoka, amikor elkezdett egyre kevesebbet járni hozzátok,majd a végén már egyáltalán nem jött,csak karácsonykor és szülinapkor ?

Emlékszem,hogy 10 évesen én még mentem rendszeresen

11-14 évesen már csak 2 havonta 1x és ünnepnap

16 fölött már csak ünnepekkor.

Hogyan éltétek meg

Nem volt furcsa,hogy eddig minden nap jöttek,most meg semmi?



Az egyik kollégám van ilyen helyzetben, 13 éven keresztül minden áldott nap náluk voltak az unokák,együtt játszottak fociztak, tanultak

Most,hogy már 14-15 évesek már nem járnak hozzá,inkább haverokkal lógnak,buliznak próbálnak csajozni...


Bocsi,de papának írom ezentúl a kollégám.


És ezt a papát nagyon megviseli, mert a feleségvel már teljesen elhidegültek,csak azért van vele mert 40 éve házasok,de a papának tetszik egy nő,jóval fiatalabb 48-50 között lehet,a papa 62,látni rajtuk,hogy izzik a kémia, érdeklődnek egymás iránt,mindig amikor összefutnak azt mondja neki jó volt látni drága feldobtad a napom,boldog mellette,újra van életkedve,el is kotyogta nekem,hogy már évek óta nincs szex az asszonya között,de vele lefeküdne, mert még azért működik a szerszáma.


Ez a nő egy volt kolléga, amíg itt volt sokat beszélgettek,eljártak kvni,együtt ettek a szünetben,volt,hogy egymás kajájából vettek,a nő most váltott pár hónapja munkakelyet, nehezen viseli a papa,mert már az unokak sincsenek akik eltereljék a gondolatait, a nő sincs már itt akivel jól érezte magát,néha munka után eljön találkozni velünk a nő, mert hiányzunk neki.


Azt tudni kell,hogy a nő hiába 48-50 hát simán nézz ki 40 is,elég fiatalos és csinos,nincs férje,se gyereke,csak egy kutya


Hiába mondom a papának,hogy váljon el azt mondja,hogy most már minek,ott vannak a gyerekei meg az unokák,de szerintem ez csak kifogás a gyereki 30+ az unokák 14 felett vannak, már alig látogatják.

Tudom nem az én dolgom,de én vagyok a bizalmasa,nekem mondja el ezeket.


Egyszer a nővel is beszélt ugyanerről,hogy ha fiatalabb lenne talán másképp alakulna,de már öreg és 40 évet leélt a feleségével, tiszteli annyira,hogy vele marad,mert hűséget fogadott,de nem boldog.

A nő igazából elfogadja,de nagyon látni rajtuk, hogy szeretnék együtt lenni és alig várja a papa is,hogy mikor jön el újra,sokat gondol rá


Én nem értem az öreget oké leéltél 40 évet valaki mellett akivel már 10 éve nincs szex,aki tényleg olyan mint egy házsártos vén öregasszony aki féltékeny és bizalmatlan,pedig sose adott okot erre,a papa első szerelme 18 évesen házasodtak össze.


Tudom nem az én életem nem az én gondom,de nekem mondja

Ti mit tennétek mit csinálnátok



2021. szept. 3. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Tehát akkor te olyan válaszokat vársz, amik a te véleményedet erősítik. Értem.
2021. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem

Csak nem értem miért én látom egyedül azt,hogy ha nem működik a kapcsolat

És egyik se tesz érte akkor minek tovább szenvedni, én már váltam el 42 évesen tudom

2021. szept. 3. 12:20
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy, 25 max? Azért nem érted, mit jelent 40 év házasság, egy együtt leélt élet. A szexen túl sokkal több minden tartja össze őket.
2021. szept. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%

Nekem sok 50 fölötti nő panaszkodik, hogy a férjük hozzájuk se nyúl, pedig bizony ők még szívesen lennének aktívak. Ez bizony a potencia csökkenés jele. Persze szeretik a pasik ezt szépen elhidegülésnek hívni. Az hogy a fiatalabb, csinosabbra még feláll csak ideiglenes, 1-2 alkalom max 1-2 hónap után kifulladt, aztán jön az összeomlás, visszakönyörgés. Az meg nem biztos hogy menni fog. Ha tényleg elhidegülésről lenne szó, akkor már a gyerekek felnövése után elváltak volna. Itt már az unokák is lassan felnőnek.

Szerintem ezt kollégád is tudja nagyon jól. Egy férfi nem beszél az ilyen jellegű problémáiról, viszont dicsekszik ha felállt neki. Van ott probléma hidd el, nem véletlenül nem válik el. Nagyon sok 60as párt ismerek, akik rendszeresen szexelnek, igaz ez a 70es évekre már max évente néhány alkalom.

2021. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Egy házasság több mint szerelem és boldogság, a házasság felelősségvállalás egymásért. Ha holnap lerokkan szerinted akkor is feláldozná a maradék életét az új nő? Olyan partnert találni akivel jól érzed magad a legegyszerűbb. 40 év alatt szerinted hányféle helyzetet tragédiát vészeltek át együtt? Nem ugyanaz mint te 42 évesen aki lehet hogy 10 évig se voltál házas. Ha tényleg rossz lenne a kapcsolat már elváltak volna. Sokan a megbolondult, lerokkan feleségüket/ férjüket sem hagyják el. Bármelyikünkkel megtörténhet. Bár tény hogy sok olyat is ismerek akik elhagyták lerokkan feleségüket/férjüket/gyereküket. Ott is az volt hogy nekik jár a boldogság. Na én inkább ezt a nézőpontot nem tudom még érteni.
2021. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
2. és 8. is én vagyok. Kérdező, ha nem tűnt fel spec. pont veled értek egyet (ha olvasod egyáltalán a válaszokat) le is lettem pontozva, mint a ...
2021. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Nekem abból amit írtál az jött le, hogy már szerető státuszban van. Legalábbis elég tiszteletlen dolog a feleségével szemben más nőt ölelgetni, szájrapuszizgatni. Ez azért túlmegy a flört kategórián. A szerető meg addig pezsdíti a véred amíg tilos, utána nincs meg az izgalom. Remélem megtudja az asszony és ő dobja ki, aztán meg majd sír hogy nem ilyen lovat akartam. Néhány ritka kivételtől eltekintve ez bizony így szokott történni.

Ne legyen kétséged, már dugja a nőt, és esze ágában sincs elválni. Majdcsak borítja egyszer vki azt a bilit.

2021. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%

Anyám is kidobta apámat 60 évesen, mert csalta. Előtte ő is játszotta a machot meg az áldozat szerepben tetszelgett. Aztán a nő is dobta, mert anyám gondoskodása nélkül ő sem volt olyan jó pasi. Anyám tök jól el volt utána is, de a faterból sosem lett újra ember. Szerencsétlen lett. Nőként én sem szeretném ha vki tisztességből maradna velem. Nem kell olyan férfi aki mást ölelget, vigye a nő.

De igaza van az előzőnek, nem a tisztesség miatt nem válik, nem is akar. Apám is pofára esett, szerintem kollegádra is ez vár.

2021. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%
Statisztikailag minél hosszabb a házasság annál ritkább a válás.
2021. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Ahogy fent is írták, rengeteg buktatója lehet annak, hogyha a másik nőt választja. Csak a szerelmesregényekben működik az, hogy a szerelemnek be kell teljesülnie, különben szar az egész történet, amit viszont nem írnak, hogy 2 év múlva szét is mentek, mert mégsem működött.

A másik dolog, hogy főként a szerelemre igaz az az idézet, hogy nem a birtoklás okozza az örömöt, hanem a megszerzés. A papa csak azért ácsingózik utána, mert tudja, hogy több okból sem lehet az övé, de ha belekerülne a kapcsolatba, akkor kiderülnének a mindenféle ellentétek is, és idő előtt vége is lehetne. Ezzel szemben a feleségével együtt van 40 éve, az egy biztos pont az életében (és emiatt is unalmas), de ha valóban évek óta boldogtalanul élnek egymás mellett, akkor érdemes lenne megbeszélniük, hogy akarnak-e tovább együtt szenvedni ebben a házasságban. 62 évesen még annyira nem késő új életet kezdeni, és ha a feleség is úgy gondolja, akkor mindketten nyertesen léphetnek ki egy hosszú házasságból.

2021. szept. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!