Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50-60 éves nagyszülők ha úgy...

50-60 éves nagyszülők ha úgy van elválnátok?

Figyelt kérdés

Nagyszülők, 50-60 éves férfiak és nők.


Nálatok hány éves volt az unoka, amikor elkezdett egyre kevesebbet járni hozzátok,majd a végén már egyáltalán nem jött,csak karácsonykor és szülinapkor ?

Emlékszem,hogy 10 évesen én még mentem rendszeresen

11-14 évesen már csak 2 havonta 1x és ünnepnap

16 fölött már csak ünnepekkor.

Hogyan éltétek meg

Nem volt furcsa,hogy eddig minden nap jöttek,most meg semmi?



Az egyik kollégám van ilyen helyzetben, 13 éven keresztül minden áldott nap náluk voltak az unokák,együtt játszottak fociztak, tanultak

Most,hogy már 14-15 évesek már nem járnak hozzá,inkább haverokkal lógnak,buliznak próbálnak csajozni...


Bocsi,de papának írom ezentúl a kollégám.


És ezt a papát nagyon megviseli, mert a feleségvel már teljesen elhidegültek,csak azért van vele mert 40 éve házasok,de a papának tetszik egy nő,jóval fiatalabb 48-50 között lehet,a papa 62,látni rajtuk,hogy izzik a kémia, érdeklődnek egymás iránt,mindig amikor összefutnak azt mondja neki jó volt látni drága feldobtad a napom,boldog mellette,újra van életkedve,el is kotyogta nekem,hogy már évek óta nincs szex az asszonya között,de vele lefeküdne, mert még azért működik a szerszáma.


Ez a nő egy volt kolléga, amíg itt volt sokat beszélgettek,eljártak kvni,együtt ettek a szünetben,volt,hogy egymás kajájából vettek,a nő most váltott pár hónapja munkakelyet, nehezen viseli a papa,mert már az unokak sincsenek akik eltereljék a gondolatait, a nő sincs már itt akivel jól érezte magát,néha munka után eljön találkozni velünk a nő, mert hiányzunk neki.


Azt tudni kell,hogy a nő hiába 48-50 hát simán nézz ki 40 is,elég fiatalos és csinos,nincs férje,se gyereke,csak egy kutya


Hiába mondom a papának,hogy váljon el azt mondja,hogy most már minek,ott vannak a gyerekei meg az unokák,de szerintem ez csak kifogás a gyereki 30+ az unokák 14 felett vannak, már alig látogatják.

Tudom nem az én dolgom,de én vagyok a bizalmasa,nekem mondja el ezeket.


Egyszer a nővel is beszélt ugyanerről,hogy ha fiatalabb lenne talán másképp alakulna,de már öreg és 40 évet leélt a feleségével, tiszteli annyira,hogy vele marad,mert hűséget fogadott,de nem boldog.

A nő igazából elfogadja,de nagyon látni rajtuk, hogy szeretnék együtt lenni és alig várja a papa is,hogy mikor jön el újra,sokat gondol rá


Én nem értem az öreget oké leéltél 40 évet valaki mellett akivel már 10 éve nincs szex,aki tényleg olyan mint egy házsártos vén öregasszony aki féltékeny és bizalmatlan,pedig sose adott okot erre,a papa első szerelme 18 évesen házasodtak össze.


Tudom nem az én életem nem az én gondom,de nekem mondja

Ti mit tennétek mit csinálnátok



2021. szept. 3. 10:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%
Ja, nem akar elválni a "papó", mert baromi kényelmes neki a házassága, hogy főznek rá, takarítanak, magyarul van ingyen cseléd. Ez az egyetlen oka, hogy ilyen esetben a férfiak a feleséggel/barátnővel maradnak, közben már legszívesebben mással lennének. Ilyenkor jön képbe a megcsalás, meg a nyitott kapcsolat felvetése a férfi által, mint aduász...
2021. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%

Hű de nagyon azt akarod, hogy elváljon a "papa" Csak nem te vagy a szóban forgó szerető?

Amúgy akár te vagy, akár nem:

A házastársamat és vele való szexet, vagy meg nem létét kibeszélni aljas és mocskos dolog akár a szertőnek, akár másnak.

Aki a mostani házastársát kibeszéli, az a szeretőjét is ki fogja.

62 évesen már van annyi esze az embernek (én 57 vagyok), hogy tudja, hogy teljesen más egy házasság a mindennapi gondokkal, mint egy alkalmi szex kapcsolat.

Pár dugásért nem fogja otthagyni a feleségét, még ha azt is ígérgeti.

Ha el akarna válni az új nő miatt, megtenné. De nem fog. Valószínűleg már több esze van, minthogy a farka vezesse.


Amúgy meg figyelj a részletekre is, ha már hazudozol:

"csak azért van vele mert 40 éve házasok,de a papának tetszik egy nő,jóval fiatalabb 48-50 között lehet,a papa 62,"

"a papa első szerelme 18 évesen házasodtak össze."

62 - 40 = 22 ellenben 62 - 18 = 44

nem megy a matek (sem)

Keress magadnak egyedülálló papát!

2021. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
23%

Semmi sem szólt arról hogy mennyire kényelmes a házassága. Ne költsetek hozzá a sztorihoz. Nem tudhatjuk, lehet hogy a feleség utál főzni (a nők felé nem szeret), lehet hogy a takarítás sem az erősség (jopár ilyen nőt ismerek). Lehet. Lehet hogy nem. És attól még hogy egy 40+os nő egyedül van még lehetett nagyon hosszú kapcsolata, lehet hogy szeret főzni stb.. Lehet hogy nem persze, ezt se tudhatjuk. De az higy nincs gyereke nem tette alkalmatlanná arra hogy párja legyen. Ezt nem is értem.

Én is ismerek embert aki idős korában vált, de mikor utoljára találkoztam vele boldogan éltek az új párjával már évek óta. Vidámak voltak, sürogtek-forogtak, tele volt életkedvel. Azért írom múlt időben mert pár éve elköltöztek, lehet hogy már nem is él mert 70+ volt.

40 év után egyszerűen már nehéz váltani. Lehet higy arra gondol hogy a család fele megharagszik rá (ez majdnem biztos) akkor ki marad neki ha nem jön össze a kapcsolat? Ennyi dősen már nehéz újrakezdeni.

Én is úgy gondom hogy egy életünk van és azt ne éljük boldogtalanság a ha lehet. Mindig van aki megbántódik ha így teszünk. Nincs olyan hogy mindenki szent. Aki azt hiszi magáról az egy kicsit álszent ember. Az érzéseket nem lehet kikapcsolni.

Kérdező szerintem ha már kapcsolata lesz a nővel tehát szeretők lesznek/vagy már azok akkor az ki fog derülni. A lehjobb lenne békében elválni a. Ha nő miatt válik mert kidobta az asszony a megcsalás miatt akkor az egész család meg fog rá haragudni, az unokák is. Ezt gondolom nem akarja.

Úgyhogy a családi béke kedvéért én kegyes hazugságot alkalmaznék, nem mondanám meg a helyében hogy miért válok. Ha kiderül később megmondja hogy utána ismerkedtek meg.

2021. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!