Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a család mert nem bírok...

Utál a család mert nem bírok egyedül karban tartani 2 telket és házat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult hogy én vagyok az egyetlen férfi a családban és rám hárul minden ház körüli munka és karbantartás. Naponta több órát foglalkozok ezekkel a munkákkal és lefáradok benne, valamint mellette természetesen más dolgokat is el kell intézni. Sajnos ez a napi pár óra és az energiám nem mindig elég ahhoz hogy patika állapotúak legyenek a házak és az udvarok. A probléma ezzel az hogy anyukám (aki ki sem teszi a lábát az udvarra) ezt nem képes elfogadni és idegbeteg módon káromkodva adja tudtomra valamint szintén b@zdmegozással megfűszerezve agyvérzéshez közeli állapotban von kérdőre hogy miért sárga ez a növény vagy miért nem pont holnap viszem el utánfutóval a dolgokat. Amikor minden rendben van természetesen nem mondanak rá semmit. Az elmúlt 2 hétben 3 naponta úton voltam az utánfutóval fürdőszoba felújítás miatt, erre sem mondtak semmit. Jövő héten az egyetem is megkezdődik és mellette már biztos hogy nem lesz időm 2 nagy telket és házat karbantartani, és fix hogy én leszek a család szemete. Sokat gondolkozok rajta hogy mivel érdemeltem ezt ki mikor és senkinek sem tettem keresztbe.

2021. szept. 5. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
El kell adni
2021. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól olvastam, egyetemista vagy màr, tehàt ha jól sejtem, nagykorú is. Az ilyen "csalàd" csak cseszegetni fog később is, tönkreteszik az életed, amint elkezdesz dolgozni, tejelhetsz, vagy nem vagy senki. Én a helyedben elmennék kollégiumba meg diàkmunkàra, és megszabadulnék tőlük minél előbb. Még ha nehéz is, de inkàbb lennék magam, mint ilyenekkel a hàttérben. Még időben vagy, gondolkozz el rajta, a Te érdekedben!
2021. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
El lehet adni a telket, s olyan helyre költözni, ahol nem kell kertet művelni. Anyudról vagy a nejedről van szó? Ha Édesanyádról, ott kell hagyni az öreglányt, ha a feleségedről, akkor el lehet tőle válni. Egyikkel sem kötelező életed végéig élned, ha ennyire rigolyás.
2021. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13 vagyok. Látom, most már, hogy Anyudról van szó. :) Költözz el tőle. Ha a feleségedet is odaviszed egykor, szegény fiatalasszonynak sem lesz maradása.
2021. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a tulajdona a két telek és a két ház, és anyukádon kívül ki a "család", aki tőled várná el, hogy mindezt egyedül gondozd, rendben tartsd?
2021. szept. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én nő vagyok és tudom használni a fűnyírót, fűkaszát, láncfűrészt és minden egyéb szerszámot.

Anyukád egy lusta disznó, akinek egyszerűbb mást csicskáztatni mint hogy megmozduljon és csináljon ő is valamit.


Egyébként el kell adni a 2 telket, kell venni egy panellakást és abban fele annyi munka sincs, mint egy kertesben.


Téged meg kihasználnak meg baleknak néznek, te meg asszisztálsz hozzá.

Én már sokkal régebben beintettem volna nekik.

2021. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!