Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Érdekelne ti egyedül fent...

Érdekelne ti egyedül fent tudtok tartani albérletet? Ha igen hogyan éltek mit engedhetek meg magatoknak?

Figyelt kérdés

Fiatal dolgozó lány vagyok.

Jelenleg otthon élek szüleimmel rezsibe folyamatosan beszállok ,de mégsem fizetek annyit ,mint egy albérletbe fizetnék.

Gondolkoztam már megyek egyedül albérletbe

Barátom már van fél éve viszont nem akarok tőle függeni anyagilag és azt se ,hogy a nap 24 órájában együtt legyünk.

Havi 194 körül kapok +kaja utalvány.

A legolcsóbb albérlet is 90000ft lenne mindennel együtt ha nem több és akkor maradna 100000Ft vagy kevesebb megélhetésre.



#külön költözés #Albérlet ,rezsi, kaució ,Budapest,Pest #Pénz ,beosztás, spórolás, áremelkedés #Megélhetés,fizetés,megéri #Drága, egyedül #Lakás,kicsi, fenntartható,fentartás,önállóság
2021. aug. 13. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem releváns számodra, hogy én fent tudok-e tartani albérletet. 400 ezer a fizetésem, 120 az albérletem, nagyjából 120-170-ből élek, amiben benne van szórakozás, kaja, utazás. Havi 100ezret teszek el, lakás önerőre gyűjtök. Most ezzel az infóval nem vagy előrébb...
2021. aug. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Milyen jó kis kapcsolat lehet ahol a pároddal akit állítólag szeretsz, nem akarsz együtt élni 😂 Akkor mi a terv?
2021. aug. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ertelmezd a leirtakat második.
2021. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Mások helyzete tényleg nem reális ebben a kérdésben. De én ezt tenném a helyedben.


1, Ha komolyan gondolnám a párommal a kapcsolatot (ergo pl 1 év múlva már összeköltözésre valónak minősíteném), akkor kivennék egy 90 ezrest albérletet és kiélvezném a maradék egy év nyugalmat, önállóságot. 100 ezer éppen csak elég lesz ételre, rezsire, háztartásra, de legalább önállóságot tanulsz majd.


2, Ha még nagyon az ismerkedés fázisában vagyunk, és bizonytalan lennék, akkor maradnék otthon és gyűjteném, amíg több pénzem lesz (önerőre) vagy magasabb fizetésem.

2021. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

200 ezer forint alberletet fizetve ahhoz eleg h ne halj ehen.

Masodallas.

Tanulas.

Jobban fizeto allas.


Lenyeg h muszaj fejlodnod. Ez a penz keves az elethez.

2021. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozol, hogy ennyi a fizud? Ez nagyon kevés, főleg a fővárosban...albi mellett esélytelen, hogy ennyiből normálisan megélj, félretenni pedig egy fillért sem fogsz.
2021. aug. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!