Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes ut ha...

Mi lenne a helyes ut ha külföldön maradnék a kisfiammal?

Figyelt kérdés

van egy pärom( a kisfiam apuja),kisfiam 1 éves mult.a kapcsolatom ingadozik az apäval(külföldön lakunk,a pärom itteni).szeretjük egymäst,de érzem,hogy sajnos ezt nem fogjuk nagyon sokäig együtt kihuzni mint csaläd.:(.

ha bärmikor,akärmikor különmennénk,én szeretnék külföldön élni a kisfiammal,nem pedig magyarorszägon.az itteni nyelvet nem beszélem,a pärommal angolul kommunikälunk.pär javaslatot,ötltete vàrok,hogy szerintetek mi lenne a helyes ut.märmint ha maradnék,akkor ugye nyelvet kéne tanulnom,jogsit is szeretnék szerezni( a kicsi miatt fontos nekem nagyon,hogy mozogni tudjak vele egy idegen orszägban),meg ugye eyedül lakni majd itt vele stb..nekem olyan bizonytalannak tünne ha maradnék,és a kicsivel probàlnék itt toväbb élni,egyedül(ha ugy alakulna).félek hogy "zsäkutcäba "futom,éS a rossz utat välasztom azzal ha maradnék.magyar ismerösöm van itt,itt dolgozik,és nagyon joban is vagyunk.ö azt mondta hülye lennék visszamenni,hamär itt élek,és jobb az életkörülmény mint magyraorszägon.tényleg tanàcstalan vagyok.vàrok pär ötletet,välaszt.bärmit.köszönöm szépen!


2008. dec. 10. 21:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

nagyonköszi a välaszt!!

nem vagyunk häzasok,csak a baba a közös meg hogy együtt lakunk.papirjaim meg minden megvan az ittélhetéshez,ezzel sincsen semmi baj.viszont döntöttünk itthon..épp a minap..hazautazom pestre lerakom a jogsit(nekem fontos hgy a picivel tudjak kimozdulni,mindig a lakäsban vagyunk:( )

ez megvan mäsfél honap alatt,expressz autostanfolyamon.miutän vizajöttem,februär elején,akkor beiratkozom egy nyelvtanfolyamra.jelenleg ennyi amit ätbeszéltünk,és sztem ezek jo lépések!és remélem hogy a kapcsoltaunk is rendezödik,hiszen sok félreértésünk akad a nyelvböl kifolyolag is.:(..

a kicsi a nevne van tehät akörhogy alakulnänk..nälam maradna,ezt is megbeszéltük mär.ezzel sincs semmi gond.csak nekünk vannak otthon magän gondjaink,de remélem javulnak mielöbb.ma tulvagyunk egy 3 oräs beszélgetésen,és bizunk benne javul minden!köszönöm a välaszokat

2008. dec. 12. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!