Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálják, h el tudjam...

Mit csinálják, h el tudjam viselni a párom irritáló tini lányát? Minden egyes mondatomba beleköt, imád vitatkozni, és el akar engem ,sőt mindenkit nyomni. Én már hozzá se szólok, kerülöm de még így is megtalál és kóstolgat.

Figyelt kérdés

Azt hiszi mindig neki van igaza és mindent mindenkinél jobban tud. Magasabbrendűnek érezteti magát, és iszonyat beképzelt.



Amúgy csak 10 évvel vagyok nála idősebb, lehet ezért se bír engem.Félek a végén miatta kell majd szakítanom az apjával.



2021. szept. 16. 20:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Ez most lehet nepszerutlen velemeny de o van ott regebb ota, ugyhogy neked kell alkalmazkodnod🤷‍♀️
2021. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom milyen kapcsolatba vagy az apjával, de gondolom már alaposan átbeszéltétek ezt. Félig nem lehet nevelni, igazából neked nem is feladatod. Ha az apja ebben partner, akkor a pofátlanságra nyugodtan lekeverhetsz egy pofont és kész. Ha az apja ezt nem akarja, akkor az ő kötelessége hogy a lányát féken tartsa, vagy ahogy mondtad sajnos nem fog működni a dolog.
2021. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha már most nem bírod a kiképzést, mi lesz később?
2021. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

A társadalmi hierarciáját próbálgatja és úgytűnik nyert ellened.

Ebben a helyzetben már nem tudod ledominálni, csak kizökkenteni nem támadó, de meglepő kérdésekkel.

2021. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Ránézel holt nyugodtan, msjd közlöd mézes-mázos hangsúllyal: ki nem szarja le a TE véleményedet?
2021. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%

#6 barátnőként ez eget jelentene a teljs vereséggel.

Primitív és vesztes hozzáálás.

2021. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

8 te miről beszélsz? Képzeld már el a szituációt:


a kis k*rva pofátlanul, embertelen módon gusztustalan szavakkal beszél az apja nőjéhez. Azt, hogy az apja ezt hagyja az csak egy dolog, és abban igazad van, hogy az apának kéne rendeznie a gyereket. De én arról beszélek, miután már mindent megpróbáltál szavakkal.

2021. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves?
2021. szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%

A gyakori cenzúrája nem erős egy picit?

Nem értek egyett a másik válaszoló javaslatával, rém primitív, de mi értelme az oldalnk, ha csak egy megözelítést engednek át a cenzorok?

2021. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
58%

Én a helyedben, leülnék vele (egyedül vagy a párommal) beszélni.


Ha felsőbbrendűnek hiszi magát, gondolom hatalmas felnőttnek is végtelen tudással. Ha így van, akkor legyen ahhoz is elég érett a po*ázáson kívül, hogy elfogadja, te nem az ellensége vagy, nem az új apja/anyja, és csak saját magát minősíti (ha már másra luxus gondolni) a példátlan viselkedésével, meg persze a szülőt, de jó ember nevelésében is félresikerülhetnek dolgok.

2021. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!