Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég kiderült, hogy terhes...

Nemrég kiderült, hogy terhes vagyok és barátom csak annyit mondott rá, hogy neki biztos nem kell gyerek, és elkezdett úgymond ellenségesen viselkedni, mindenbe beleköt stb. Mire lehet vélni ezt a hirtelen változást? (20/N)

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg azt akarja, hogy te rúgd ki őt, ne ő legyen a gonosz, aki szakít...
2015. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Ő mennyi idős? És mióta vagytok együtt? Amúgy én 22 éves vagyok, de nekem se kéne gyerek(jelen pillanatban). Szerintem jobban is eltöltheti az idejét egy 20 éves ember, minthogy pelenkát cseréljen. Gondolok itt arra, hogy tanulhatna vagy dolgozhatna.
2015. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 gömbicica ***** válasza:
87%

fél a felelősségvállalástól(

ha igy is bevállalod a babát, minden tiszteletem a Tied.


Ha ugy érzed, hogy nincs lehetőséged sem lakásilag, sem anyagilag, :-( nincs mit tenni( akkor szakittasd meg a terhességedet :-(

ez utóbbi esetben viszont még a nevét is felejtsd el a "barátodnak" mert milyen az ilyen partner???? :-( :-(

2015. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Szóval becsúszott egy gyerek, a barátod meg színt vallott: nem vállalja. Ha ezek után te megtartod, akkor tiszta sor, hogy egyedül nevelheted, nem esett le? A barátod gyáva azt mondani, hogy menj el/ő lelép, így téged provokál. Ez az oka a hirtelen változásnak. Vagy hogy gondoltad? Hazamész, hogy terhes vagy, ő közli, hogy neki nem kell a gyerek, te meg élsz tovább mellette, mintha misem történt volna, aztán egyszer csak megszülsz?
2015. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Mit mondtál neki, megtartod, vagy elveteted? Ha meg akarod tartani, miközben nem volt róla szó, és utólag is bejelentette, hogy ő nem akarja, akkor egyértelműen ellenségnek fog tekinteni, aki rákényszerít valamit, amit nem akar, viszont költséges. Egész életében lesz egy gyereke, ami hatással lesz más kapcsolataira is. Sőt, ebben az esetben nyilván azt feltételezi, hogy direkt estél teherbe, mert gyereket akarsz, róla viszont tudod, hogy amúgy nem akarna. A hirtelen változást arra lehet vélni, amit mondott. Ő nem akar gyereket, és eddig azt gondolta, te sem, azért volt veled. Ha te mégis megszülöd, az akarat a ellenére, akkor nem valószínű, hogy veled marad. A legjobb megoldás az lenne, ha nem szülnél, és szakítanál - nem áll melletted a bajban, úgyhogy nem veheted komolyan.
2015. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
Egy ennyi idős srác még nyilván nem akarja vállalni a felelősséget. Komolyan ennyire hülye vagy, hogy ez neked nem egyértelmű? Nem neked kéne gyerek , hanem téged kéne újra gyámság alá helyezni, kérdező. Már ha ez az egész igaz, amit erősen kétlek.
2015. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 gömbicica ***** válasza:
43%

"20 évesen felcsináltattad magad? Normális vagy?

Hagyjon csak ott. Neveld te a kölyköd.

Az iskolapadban kellene még ülni."


Kedves 3-as!

süt belőled a rosszindulat((((


van egy helyzet, amire próbál megoldást keresni a kérdező.

gondolom nem lebaxásokra kiváncsi.


Nem mindenki tanul egyetemen, meg aztán kisgyerek mellett is lehet nyelvet tanulni, ill. diplomát szerezni, ha valaki szeretne:-)


megjegyzem engem 19 évesen "csináltak fel" -Jézus Mária milyen undoritó egy gondolat :-( nem is tudom hogy jutott ilyen eszedbe-

És nem azért mentem férjhez, mert várandós lettem!

Először volt az esküvőm. 20 évesen született a nagyfiam, rá 4 évre a kicsi.

Életben másképp nem csinálnám!!!!

Fiatal anyuka akartam lenni, nem 30-40 évesen kezdeni babázni. -aztán már lennék vagy 80 mire unokám születik-

És nagyon jó érzés volt)

Barátként élem velük a mindennapokat, nagyon jó a gyerek-szülő kapcsolatunk )

Ujra kezdeném, csak annyit változtatnék, hogy nem ketten lennének, hanem min. hárman. De ez a vonat sajnos már elment(((

És a gyerekek mellett vállalkozást épitettünk, amiben már a gyerek is partner.

2015. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

gömbicica,


20 évesen szerintem neki semmije nincs még, ha csak a szülők nem valami nagy akárkik.

2015. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos azért ilyen Japánban rózsaszínek a pillangók... Jézusom, nem vagy te kicsit együgyű? Hiszen megmondta, hogy mi a baj: nem akar gyereket! Azért viselkedik így. Ilyen egyszerű. Értelemszerűen ha az ember nem akar gyereket és mégis becsúszik, akkor ideges, mérges, rosszkedvű, stb lesz.
2015. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 gömbicica ***** válasza:
45%

Kedves 10-es!

bizonyára jó dolog a felsőoktatásban tanulni.


sem a szüleim sem én, sem férjem, sem az Ő szülei nem tanultunk főiskolán, egyetemen.


A Te kölyködnek biztos jó élete lesz, mert a szülője nem egy senki. Neki diplomája van.


-bocsáss meg, nem lennék a gyereked soha!!! főleg, hogy mint irod, igen is süt belőled a rosszindulat :-( ez sehova nem vezet((( vagyis igen, de azt nem kivánom Neked!-


Én nem érzem magam senkinek! Jól érzem magam a bőrömben, amivel foglalkozunk,-immár lassan 30 éve- müködik diploma nélkül is :-) és hány diplomás van munka nélkül?

hajjjaj(

2015. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!