Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza, nekem vagy...

Kinek van igaza, nekem vagy nekik?

Figyelt kérdés
Összegyűltünk páran, mamám, annak a palija, nagybátyám és a felesége. Elég zűrös a magánéletem mostanában önhibámon kívül, pszichés dolgok is közrejátszanak sajnos, amit mindenki megért, csak a mamám és a csávója nem. 1 hétig nagybátyám lakásán voltam, mamámék nem itt laknak hanem falun. Eljöttek látogatni ezért nagybátyámék is odajöttek. Minden szép és jó volt, de az öreg beszólt hogy ideje lenne már elkezdenem dolgozni, mondja ezt úgy, hogy tudja hogy pont akkor rúgtak ki a melóhelyről szociális fóbiám és szorongásom miatt, de azért belémkötött. Elég sóher ember amúgy, nem tetszett neki hogy 20 ezret ki kellett fizetnie szállóra és nem tudott ingyen idejönni nagybátyám házára, ez volt neki a legnagyobb baja úgy hogy tudta hogy fél lábbal az utcán vagyok. Mamám is elkezdett kötekedni, hogy arra az 1 hétre miért nem fizettem egy forintot se, mondja úgy, hogy ők se fizetnek soha, és tudta hogy nehéz anyagi helyzetben vagyok(nagybátyámék is,magyarán lehúzták őket), majd mondta hogy tiszta kupi minden és miért nem takarítok. Kupi azt jelenti hogy elfelejtettem elmosogatni 2 tányért, meg volt egy apró kajafolt az asztalon. Majd nagybátyámék is nekem estek úgy hogy tudják hogy pszichésen padlón vagyok. Mamám palija is elkezdte a véremet szívni, nyomatta a dumáit úgy hogy kb semmi közöm hozzá, és nincs köze a magánügyeimhez. Megmondtam neki hogy ne magyarázzon főleg úgy hogy ilyen helyzetben is csak a saját kis pénzére gondol (Sóherkodik úgy hogy most volt olaszországban), ez miatt ideges lett és fellált, majd felemelte a hangját. Utána ideges lettem és mondtam neki hogy húzzon haza. Akkor elém állt és elég erősen pofán ütött. Nem hagytam magam és visszaadtam neki, ököllel orrba vertem, ami után visszaült a székre és elkezdte fogdosni az orrát. Hirtelen mindenki nekem esett hogy milyen szemtelen vagyok, és hogy szegény "papával" mi lesz, úgy nyalták a sggét mintha egy isten lenne, engem meg le se szrtak. Akkor visszamentem apámhoz. 2 hónapja történt, azóta összeszedtem magam szerencsére, jobb a pszichés állapotom is. De nem tudom hogy érdemes lenne-e beszéljek velük ezek után.

2021. szept. 17. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Igen es kerj bocsanatot, amiért megutottel egy oreg nénit
2021. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tartom a kapcsolatot olyan emberekkel, akik mérgezőek számomra, lehúznak. Minek? Attól senkinek nem lesz jobb. Akkor se ha rokonról van szó. Esetemben nagyon közeli rokonról.
2021. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Neked. Mèg jó hogy nem hagytad magad.
2021. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Azért megütni na...
2021. szept. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

Az a helyzet, nem ütött az öreg, hanem te csaptad orrba elsőre, mivel bepofázott neked.

Igazából igazad volt, de légyszíves ne szépítsd a dolgot, hogy ő ütött, pláne elsőnek.

Üdv, egy bennfentes.

2021. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Az öreg helyében látletetet vetetnék és feljelentenélek!
2021. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
#6 "Akkor elém állt és elég erősen pofán ütött. ". Te mègis hol olvastad az ellenkezőjèt?
2021. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
#7 Az öreg kezdte, mègis mièrt kellett volna neki tűrni?
2021. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen megérdemlte hogy visszaadtad neki.. én többet nem beszélnék velük egyébként..
2021. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Soha többet nem beszélnék velük, másodikkal egyetértek. Ha csak cseszegetni tudnak, nem kell velük tartani a kapcsolatot, hiába rokonok, ha sz.r emberek. Teljesen igazad volt, sőt, örülök, hogy visszaütöttél. Tipikusan az a banda, aki azt hiszi cask azért mert ők idősek nekik van mindig igazuk és tisztelet jár nekik, még akkor is, ha nem érdemlik ki.
2021. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!