Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fair kérés a húgomtól, hogy...

Fair kérés a húgomtól, hogy ne mondjam meg a barátomnak, hogy tudok arról, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

A húgom párja jóban van az én barátommal. Nem legjobb barátok, de egy társaság.


Mi még csak nemrég óta vagyunk együtt, ez még az a rózsaszín szemüveges, randizós korszak nálunk. Én eddig nagyon boldog voltam, aztán ért hétfőn a sokk, hogy ő amúgy beszélget más lányokkal a hátam mögött, és hogy van neki most egy magyar lány, aki Ausztriában tanul, ezért még nem találkoztak, de "nagyon kedves, cuki, csinos lány" az elmondása szerint. Ezt a barátainak mondta, ott hallotta a testvérem párja is. Aki meg ezt elmesélte a tesómnak, ő meg nekem... Azzal, hogy de ne mondjam meg a barátomnak, mert hogy tudni fogja, hogy honnan tudom és akkor az ő barátjával összefog veszni.

Csak ez így nekem meg nagyon rossz, mert én ezt észre sem vettem, semmi bizonyítékom nincs... Mikor összejöttünk, akkor mondtam, hogy nem hiányoznak nekem a versenytársak és ha úgy érzi, más jobban illene hozzá, vagy jobban érdekli, akkor inkább hagyjuk ezt. Nem nem, nincsen senki más és hogy ő csak velem akar lenni. És felém tényleg ezt is mutatja, meg sem fordult a fejemben, hogy ő más iránt is érdeklődne.


2021. szept. 22. 11:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Ott vagy keznel addig is. Testileg.
2021. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
29%
És ebben mi a megcsalás egészen pontosan?
2021. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

Ja, nem megcsalás.

Attól még kidobhatod, nem kell magyarázkodni. De benne lenni se muszaj, csak mert nem mondhatod ezt el.

2021. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%
Vagyis szó sincs megcsalásról-mi a probléma?
2021. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
27%
Tipikus női pletyka alapú hírfolyás.
2021. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Számomra az, hogy mással beszélget online és őt nevezi csinosnak és cukinak, az már a megcsalás előszobája.

Én sem beszélek már férfiakkal, akikre csorgatnám a nyálam mellette.

2021. szept. 22. 11:35
 7/31 anonim ***** válasza:
99%
Nem kell magyarázkodni, ő se teszi neked. "Nem akarsz már tőle semmit" és kész, ott hagyod.
2021. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
Ne titkolózz. És akkor a pasid idejében leépíthet, mielőtt még zakkantabb leszel, és féltékenykedsz a semmire. Nőként mondom: jobb a magadfajta nőtől megszabadulni még idejében, mielőtt totál kicsinálod azt a szegény csávót.
2021. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%
Pórázt is raksz a haspidra, a száját szemét bekötöd hogy vak és néma legyen,mert a semmiben is fenyegetést látsz amúgy?
2021. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

Komolyan van akinek ez belefer? Milyen emberek vagytok ti? Jezusom.

Szerintetek megis ebbol mi lesz egy ido utan? Mert nem csak beszelgetes, az is tuti.

Itt most nem arrol van szo, hogy a kerdezo parja beszelgetett nokkel altalanos dolgokrol, mert az nyilvanvaloan nem tilos.

2021. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!