Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fair kérés a húgomtól, hogy...

Fair kérés a húgomtól, hogy ne mondjam meg a barátomnak, hogy tudok arról, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

A húgom párja jóban van az én barátommal. Nem legjobb barátok, de egy társaság.


Mi még csak nemrég óta vagyunk együtt, ez még az a rózsaszín szemüveges, randizós korszak nálunk. Én eddig nagyon boldog voltam, aztán ért hétfőn a sokk, hogy ő amúgy beszélget más lányokkal a hátam mögött, és hogy van neki most egy magyar lány, aki Ausztriában tanul, ezért még nem találkoztak, de "nagyon kedves, cuki, csinos lány" az elmondása szerint. Ezt a barátainak mondta, ott hallotta a testvérem párja is. Aki meg ezt elmesélte a tesómnak, ő meg nekem... Azzal, hogy de ne mondjam meg a barátomnak, mert hogy tudni fogja, hogy honnan tudom és akkor az ő barátjával összefog veszni.

Csak ez így nekem meg nagyon rossz, mert én ezt észre sem vettem, semmi bizonyítékom nincs... Mikor összejöttünk, akkor mondtam, hogy nem hiányoznak nekem a versenytársak és ha úgy érzi, más jobban illene hozzá, vagy jobban érdekli, akkor inkább hagyjuk ezt. Nem nem, nincsen senki más és hogy ő csak velem akar lenni. És felém tényleg ezt is mutatja, meg sem fordult a fejemben, hogy ő más iránt is érdeklődne.


2021. szept. 22. 11:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha már a rózsaszín szemüveges, randizós időszakban így hazudik neked, de a haverjainak eldicsekszik a cuki lányról, akkor sok jót ne remélj ettől a kapcsolattól.
2021. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem fair. Mondd meg neki te, hogy tudsz róla.


"Pórázt is raksz a haspidra"

EZ nem póráz. Aki másnak mondogatja, hogy milyen cuki és hasonlók, és más lányokkal csetel ilyen szinten, az nálam repülne.

2021. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

Még jó, hogy senki se a kérdésre válaszol.


Kérdező, maga a kérés fair. Nem a fiú tehet róla, te semmit se nyersz, ha ők összevesznek.

A barátoddal ezek szerint szakítani akarsz. Jogosan. Elvégre te az elején elmondtad, hogy nálad ez nem fér bele. Ha a miértet firtatja, akkor mondasz valami kamu indokot, és ennyi. Ő se volt hozzád őszinte.

2021. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
98%

Én csak szimplán szakítanék. 13-as, nekem nagyon nem az jön le, hogy szakítani akarna a kérdező, hanem lezárja annyival, hogy "felém tényleg ezt is mutatja, meg sem fordult a fejemben, hogy ő más iránt is érdeklődne".

Kérdező, igen, ez pont így szokott lenni akkor is, ha megcsalják az embert, vagy beleférne nekik a megcsalás, és akkor is, ha nem csalják meg a párjukat. A legtöbb férfi nem fog eléd állni, és bevallani, amit tett. Ha már a kapcsolat elején is ilyeneket csinál, valószínű, hogy később sem fog változni.

2021. szept. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha már a rózsaszín szemüveges, randizós időszakban így hazudik neked


A kérdezőnek ilyen időszak. A pasinak meg nem.

2021. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
Úgy is tudsz vele szakítani hogy nem mondod el neki a valódi okát. Ha ő nem őszinte akkor neked se kell annak lenni.
2021. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
63%
Tudom ezért lepontoztok de megnézed közelebbről ezt a beszélgetést és ha tényleg igaz akkor dobod. Pl ma amikor találkoztok szimplán megkéred had nézd meg kivel szokott beszélgetni. Ha nem engedi akkor igaz, ha engedi akkor meglátod igaz e. Ugye szoktak nagyzolni a férfiak a férfiak előtt.
2021. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha bizonyíték kell, nézd meg a telefonjában az üzeneteket (akár akkor amikor nem figyel vagy alszik). Csúnya dolog, de jobb a fájó igazság, mint úgy tenni, mintha nem tudnál róla.
2021. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nem a húgomtól, hanem a barátjától kérdezném meg, hogy boríthatom-e a bilit, mert lehet a hugi csak túlgondolja.
2021. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
92%

17-18-as: Nem bizonyít semmit, ha a telefonján nem talál üzenetváltásokat más nőkkel. Unokatesóm 2 évig csalta a férjét, mindig törölt minden olyan üzenetrészt a szeretőjével folytatott beszélgetésekből amiből kiderülhetett volna, hogy szeretők. Bátran megmutatta a beszélgetéseit a telefonján, mert még csak nyoma sem volt, hogy más üzenet is lett volna mint amit munkaügy miatt beszéltek. Pedig szó szerint minden nap cseteltek.

A kérdező helyében nem magyarázkodnék, dobnám a pasit. Ha már most ilyen, később csak rosszabb lesz.

2021. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!