Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy birjam ki ezt a harom...

Hogy birjam ki ezt a harom hetet? SOS!

Figyelt kérdés
Tegnap szakitottam a baratommal, de meg harom heitg muszaj, hogy itt lakjak vele.Teljesen kivagyok, raadasul nem akarja felfogni, hogy vege, folyton nyaggat.Annyira ki vagyok borulva, legyszi irjatok valami biztatot...
2010. aug. 31. 19:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány szobás házba lakásba laktok,de ha tudsz, akkor vonulj külön szobába és ha lehet kerüld a társaságát (zárkózz be a szobádba és netezz, vagy hallgass zenét, tévézz)

Próbálj minél kevesebbet otthon lenni, járj el sportolni, moziba, stb...

2010. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem mehetek el, mert kulfoldon vagyok, es meg var egy elintezendo dolog, ami miatt mindenkepp itt kell lennem.Ha most hazamennek, akkor ket het mulva vissza kene ide repulnom.Ja,es egyszobas lakasban lakunk....:-S
2010. aug. 31. 20:23
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható, a lehető legkevesebbet legyél otthon olyankor, amikor ő is ott van. Akár valami éjszakai munkát is vállalhatnál a nappali helyett, ha ő nappali műszakban dolgozik. Ha nagyon durva a helyzet, még a visszarepülés is jobbnak tűnik, mint 3 hét kín...
2010. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%

miért kellesz neki ennyire?

Az élet legalább 70 év, az 3640 hét, és neked csak hármat kell ebből kibírnod így.

Vaslószínűleg különösebb baj (öö ? ) nélkül túléled.

2010. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nincs mese, valahogy ki kell birnom.Nincs annyi penzem, hogy ide-oda utazgassak.Csak annyira rossz, mert tiszta ideg vagyok allandoan, meg ki vagyok merulve, mert kb.egesz nyaron meloztam egyetlen szabadnap nelkul.Aztan meg ez a panikize is...
2010. aug. 31. 20:41
 16/18 A kérdező kommentje:
Allitolag szeret, de szerintem csak megszokas mar ez.En nem szeretem, es ezt meg is mondtam neki, de azt mondta, hogy nem hiszi el, es hogy mindent el fog kovetni, hogy visszakapjon.En meg a falramaszok attol, hogy nem erti meg, hogy nem kell mar.
2010. aug. 31. 20:44
 17/18 A kérdező kommentje:
Amugy tudom, hogy erre nem lehet semmilyen tanacsot adni, csak olyan szomoru vagyok, es nincs kivel megosztani a bajomat, azert irtam ki ide.
2010. aug. 31. 20:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Eltelt egy hét, picit még több is. Hogy vagy? Remélem, már kicsit közelebbinek látszik a vége a 3 hétnek! Kitartás!
2010. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!