Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha a...

Szerintetek az normális ha a barátom (32) havonta két-három hétvégét is a szüleinél tölt és nem együtt velem?

Figyelt kérdés
Másfél éve lakunk együtt, és ő minden második héten vagy még gyakrabban hétvégenként vidékre utazik a szüleihez, mert segít nekik a ház körüli munkákban. Néha én is megyek vele, de ott sem vagyunk együtt mert én a konyhában vagyok az anyukájával, ő pedig fát vág, füvet nyír...stb. Szerintem túl sok időt tölt a szüleinél, pedig már 32 éves. Én úgy gondolom, hogy a saját életét kéne élnie. Úgy érzem nem töltünk együtt elég időt mert sok hétvége kiesik és emiatt nem tudunk igazán közel kerülni egymáshoz lelkileg sem. És ez így megy mióta ismerem őt. Mi a véleményetek? Normális hogy ilyen sokszor megy a szülőkhöz?
2011. szept. 10. 11:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Igen normális.
2011. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg az a természetes, hogy SEGIT a szüleinek - mert a kérdésedböl is az derül ki,hogy nem azért megy, mert nem akar veled lenni, hanem mert ott sok mindent el kell végezni, amit a szülök nem gyöznek.

Ezen kivül ha együtt éltek, akkor elég sokat van veled.

2011. szept. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
Hát kinek mi a normális nem tudom igazából...abban viszont igazad van hogy a saját életét kellene élnie..ha én a barátnőmmel élnék ennyi ideje biztos nem járkálnék haza,sőt nagy ívben elkerülném őket!!
2011. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%

: ma 11:37 vagyok!


De ez betudható annak hogy nekem mindig is rossz viszonyom volt a szüleimmel...

2011. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 BB30+ válasza:
26%

Szia!


Én 30 vagyok, és nálam is szülői oldalról ez lenne az elvárás, de a friss feleségem ébresztett rá hogy az életre rendje a saját lábra állás, és a saját életünkkel, életetekkel kel törődni.

Hátteret nem ismerem mi miatt olyan fontos mindig ott dolgozni, de az irányelv ez lenne!


Ha fontos vagy neki aku el fog szakadni a családjától, mivel a jövő ebben van, nem a szülei "gondozásában".


Ha merészebb vagy rá is ilyeszthetsz, akkor akár ki is derülhet mennyire vagy neki fontos, miattad képes-e változtatni!


Ha meg van kedved küldhetsz is egy sexy képet magadról :D:D:D


remélem segítettem


bb

2011. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kössetek kompromisszumot, beszéld meg vele, hogy hétvégén szeretnél kettesben vele programot, osszátok be, két hétvége a tied, kettő a szülőké. Ha tényleg van ott mit csinálni, akkor természetes, hogy segíteni akar.
2011. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem normális. Míg a férjemmel saját lakásban éltünk, mi minden hétvégén a mamájánál voltunk, mert annyi a teendő. Én is jöttem vele, ez nem volt kérdéses, a munkát is lehet élvezettel csinálni, ha annak van eredménye. Végül úgy alakult, hogy most itt lakunk a mamánál, szépen felújítottuk a házat, nem kell egy társasházban nyomorognunk. Megmentettük a házat és tudjuk gondozni a mamát. mi mindent együtt csinálunk. Ez is együttlét. Próbáld ki, hogy nem a konyhát választod, hanem segítesz neki valami kinti munkában, addig is vele vagy, és lehet, hogy rákapnál az ízére a dolgoknak.
2011. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én is úgy gondolom ahogy te, hogy ideje lenne 32 évesen saját lábára állni, és a mi jövőnket alapozni, több közös progit csinálni készülni a családtervezésre...stb. Egyébként nincs ott mindig olyan nagyon sok munka, csak valamiféle kényszerességből megy oda, mindig kitalál valami ürügyet amiért mennie kell. Szerintem nem jó kettős életet élni. De sajnos ő normálisnak gondolja ezt az egészet, persze érzékeli hogy nem jó a kapcsolatunk emiatt de nem tesz semmit. Fogalmam sincs mit tegyek, már nagyon sokszor beszéltem vele erről. :(
2011. szept. 10. 11:49
 9/34 anonim ***** válasza:
52%

"Ha meg van kedved küldhetsz is egy sexy képet magadról :D:D:D "


30 eves, friss feleseggel. Igy, lehet, nem sokaig marad veled.


"remélem segítettem"

Mind rendben volt, a :D:D:D bekopesig.

2011. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
Azt megbeszélhetitek hogy mondjuk csak minden 2. vagy 3. hétvégén menjen haza alapbol de ha valami munka van akkor persze bármikor. Nálunk alapvetően casládi esemény h vasárnap nagymamámhoz megyünk és ott összegyöülik az egész család egy nagy vasárnapi családi ebédre. ahova a fiatalabbak is nyugodtan hozzák a barátnőjüket feleségüket stb. 25 vagyok lassan feleségül veszem a barátnőm és szerintem nálunk is alap lesz h ha nemis minden hétvégén de kéthetente anyuéknál vagy ő anyujáéknál családi ebéd. Hozáteszem h nekem elég jo viszonyom van a szüleimel és az egész csapat elég családcentrikus. szoval szerintem normális amit a pasid csinál
2011. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!