Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A három fiatal közül melyik...

A három fiatal közül melyik viszi majd többre?

Figyelt kérdés

Adott egy család, 3 felnőtt gyerekük van. Szerintetek a három közül melyik lesz a legsikeresebb ember?


A legidősebb következő félévben fog lediplomázni, konkrét elképzelései vannak, mivel szeretne foglalkozni. Udvarias, intelligens ember, de nagyon befolyásolható és soha nem dolgozott még, nincs semmi munkatapasztalata.


A középső nem tudja, mi akar lenni, két egyetemet elkezdett, de mindkettőt otthagyta, mert nem tetszett neki, azután külföldre ment dolgozni, gyűjtött egy kis pénzt, majd hazajött és itthon újra iskolát keres.


A legfiatalabb érettségi után szintén külföldre ment, de szakképzettség nélkül csak takarítónak vették fel. Azt mondja, később majd hazajön végzettséget szerezni (nem tudja még, milyet), de előtte szeretne tapasztalatot és pénzt szerezni.


2011. júl. 21. 13:10
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
A legidősebb, a munkát is el kell kezdeni vhol, majd talál vmit
2011. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Az első.
2011. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
hát ezek alapján szerintem nem nagyon lehet előre tudni. a másodikra mondanám azt, hogy szerintem ő nem lesz valami sikeres. az elsőről nem tudni milyen fősulira jár, mi akar lenni. a 3. hát igen, nem mondanám butának, szerintem jól teszi amit tesz, bár lehet kicsit vakmerő, de később belőle is lehet sikeres ember.
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Aki szeret dolgozni, aki élelmes, aki életre termett. Hiába van az embernek diplomája, hiába megy külföldre, ha nem rátermett, ha nem fogja meg a pénzt, stb stb nem lehet belőle sikeres ember.
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
62%
A középső. Tele lesz kapcsolatokkal, iszonyat nagy kapcsolati tőkét szedett össze a két suliban és külföldön. Tapasztalataim alapján ő lesz a legsikeresebb.
2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
67%
A középső, mert bátor, hogy kiment külföldre, és nem verte el a pénzét, hanem összegyűjtötte.
2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Aki elégedett lesz azzal, amije van - mert ez a boldogság kulcsa.

Véleményem szerint a "sikert" nem a teljesítménnyel, hanem a személyes boldogsággal kell mérni.


Lehetek bármilyen sikeres a munkámban, ha utálom, kereshetek vele bármennyi pénzt, ha utálom, irigyelhetnek bármennyien, ha közben üresnek és magányosnak érzem magam.

2011. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Vree ***** válasza:

Lol, ez nagyon jó kitalált példa. Kéne kicsit kutatni hogy ki mire viszi.


Én mindhármuknak egyenlő esélyeket adok. Mindhármukban van olyan amit előbb utóbb a másik kettőnek is be kell hoznia.

2011. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok, köszönöm mindenkinek. Ha jön még egy pár válasz, akkor elmondom, hogy a három közül melyik vagyok én :)
2011. júl. 21. 13:18
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Aki a legjobb helyre házasodik.
2011. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!