Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik valamilyen statisztika...

Létezik valamilyen statisztika, felmérés arról, hogy átlagban meddig tartanak az emberek párkapcsolatai, mennyi végződik házassággal (és válással, kinek mennyi volt stb. (pl. életkoronként kategorizálva)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ezt csakis a csillagjegyek határozzák meg. :D
2010. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
KSH népvándolrásli statisztikák azt hiszem.
2010. aug. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Legfeljebb a házasságokról lehet valami. A párkapcsolatokat sehol nem tartják nyilván. Az pedig,hogy a csillagjegyek határozzák meg,ostobaság. A tolerencia,szeretet,bizalom a meghatározók egy kapcsolatban,nem a csillagjegyek.
2010. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ti mit tapasztaltok a környezetetekben ? Mondjuk engem a 24-33 korosztály érdekelne. Az én környezetemben 3-6 év között van a fiataloknak kapcsolata, házasság kb. minden 10. esetben.
2010. aug. 31. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

20:48 Jó reggelt kivánok, így este 9-kor!

Aki a csillagjegyeket írta, nyilvánvalóan viccelt. Nem ostoba volt. az te voltál, hogy nem esett le. Ettől eltekintve, természetesen, igazad van.

2010. aug. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezt igy sztem nem lehet kategórizálni,hogy kinek hány év a kapcsolata,meddig tart.... Embere válogatja,és rendkivül soktényezős egy kapcsolat,sokmindentől függ a hossza!
2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!