Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám nem enged, mit tegyek?...

Anyukám nem enged, mit tegyek? Már 2 éve mongolt tanulok, de mivel nem tudok majd mesterképzésre menni, ezért nem kapok majd munkát, ha elvégzem. Édesanyám viszont kötelezővé tette, hogy el kell végeznem.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy megélhetőbb szakra átmenni, de nem lehet, mondván ha már elkezdtem csináljam és "majd lesz valami".Nem érti meg,hogy nem fogom tudni eltartani magam.Mondta,h akkor majd menjek másik egyetemre,de azt anyagilag nem támogatja.21 vagyok.
2008. dec. 11. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

én japán szakon kezdtem az egyetemet,aztán rájötten,hogy ez nem nekem való és francia tanár szeretnék lenni.ekkor megcseréltem az alapszakomat a minorommal,így lett a francia minorból nekem most francia alapszak,de mégse tartottam meg a japánt,így most francia-kommunikáció szakos vagyok.egy évet csúszok így,de megérte.te is cseréld fel a minorod az alapszakokkal,ha lehetséges,ha nem lehetséges,akkor is csináld azt,amit szeretnél,ne érezd soha úgy,hogy elrontottad az életedet.

sok sikert!

2008. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%
Szeretem a fiatal mongol nőket, szerintem nagyon szépek. De most komolyan, viccen kívül :-)
2008. dec. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
NE hagyd abba! Megkérdezhetem,h hol tanulod a mongol nyelvet? Szeretnék majd kimenni Mongóliába nem tudom,h hol tudnék mongolt tanulni?! (az ELTE-n kívül) az SZTE-BTK keleti nyelvek és kultúrákon lehet? Milyen könyvből tanulod a mongolt? Emailben is válaszolhatsz: tarineanu@citromail.hu Köszönöm! :)
2010. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!