Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan csalàdtagod, akivel...

Van olyan csalàdtagod, akivel megszakítottad a kapcsolatot, miért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Apai nagymama. Nem tudta kb 20 év alatt feldolgozni a szüleim hàzassàgàt.
2021. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, anyósom, mert egy kétszínű és rosszindulatú személy, aki azóta utál, hogy először meglátott.
2021. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az unokatestvérem, mert azt mondta, hogy csak a feleségének szenteli az egész életét, ezáltal nincs ideje rám.
2021. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Távolabbi rokonokkal (édesapám testvére és gyerekei). Nem szeretem azt, amikor valaki a hátam mögött csúnya dolgokat mond, megjegyzéseket tesz de közben a szemembe soha nem mondja, ha megkérdezem akkor pedig tagad.

Anyósommal sem tartjuk a kapcsolatot, mérgező szülő volt, a párom döntött így.

2021. okt. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
A nagyanyámmal, aki tönkretette az esküvőmet (mikor vonultam be a templomba, szó szerint üvöltözni kezdett az apámmal). Az egész eset után még neki állt feljebb és azt mondta, hogy apám azért lett ilyen szemét vele (nem álltak szóba, mert nagyanyám pár hónappal azelőtt durván megsértette anyámat), mert az anyám 30 éve mérgezi. Na ott lett elég.
2021. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Közeli rokonságon kívül senkivel nem tartom, simán feleslegesnek érzem.
2021. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Anyai nagymama és keresztmama.
2021. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Unokatestvér. Kezdett a személyi asszisztensének nézni.
2021. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs, megszakítják ők maguktól is.
2021. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Anyósommal nem beszélek, nem vagyok hajlandó vele leülni egy asztalhoz.


Mikor összeköltöztünk a párommal, hozományvadász ingyenélő senkinek nevezett és azt mondta, nem ad semmit a fiának, amíg velem van, mert el fogom tőle lopni úgyis. Mondom, ne magadból indulj ki, tisztában vagyok a családotok történetével, a kedves fiad maga mesélte el, mekkora egy görény voltál az apjával és a nevelőapja halála után a gyászoló családdal is a bíróságon szaros 1-2 millióért és mikor nem kaptad meg, második keresztnevet hazudtál a saját gyerekednek, ami soha nem szerepelt az anyakönyvi kivonatában, hogy ne az apja nevén kelljen szólítanod. Kettőnk közül nem nekem kell szégyellnem magam a viselkedésem miatt, ugyanis abban biztos vagyok, hogy önzetlenebbül szeretem ezt az embert, mint te. - Aztán még aznap átcuccoltunk a saját lakásomba.

2021. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!