Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van anyunak hogy bunkósá...

Igaza van anyunak hogy bunkóság keresztanyutól pénzt kérnem szülinapomra? 16l

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, miért lenne? Szerintem keresztanyád is jobban örül, ha pénzt kérsz, mintha vennie kellene "valamit", ami elég sokba kerül, örülsz neki és anyádnak is tetszik.
2021. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%

Ha megkérdezi, hogy mit szeretnél születésnapodra és te mondod, hogy pénzt, az nem gáz! Sőt, szerintem még örül is neki, hogy nem kell vennie valami felesleges kacatot.

De ha elé állsz, hogy figyi szülinapom lesz és lóvé kellene, az gáz.

2021. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
98%

Nálunk ez 16 évesen már szerintem vagy 4 éve így ment hogy pénzt kaptunk és vegyünk amire szükségünk van, mert így nem nekik kell venni valamit amit nem is szeretnénk megkapni

Természetesen sose arra vertük el amire szükségünk van

2021. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kicsit az ha így magadtól mondod. Ha ő vetné fel az ötletet, vagy megkérdezné mit szeretnél és úgy mondod akkor ok.
2021. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha megkérdi akkor ok, ha direktbe mondod neki hogy adjon akkor igne.
2021. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem bunkóság, én 15 évesen kijelentettem hogy nincs szükség olyanra amit csak azért vesznek hogy a gesztus meg legyen, adják ide az árát és azzal előrébb vagyok. Pénznek van nagyobb értéke. Nem a vaníliás axe-nak amit légfrissítésre használ majd az ember.
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
6 Hát, ha egy axe dezodor árát szánják ajándékba, akkor elegánsabb egy tábla csokit adni, mint 800Ft-ot.
2021. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Egyáltalán nem,mert mivel Pl:,Vesznek egy olyat holmit ami 5-10 ezer,ami mellesleg vagy bedobod az ágyad alá,és majd 10 év után találsz még akkor nagyon felesleges.

5 ezerből vehetek bármit,vagy megtarhatom.

Az lenne bunkóság ha úgy àllnál be:

"Figyi má nagymuter,kellene zsé úgy 100 ezer,mert érted,csóró vagyok,egy csőves alkoholista,és még holnap mennék 👉👌 mert írtó kanos vagyok,meg egyébként is szülinapom lesz, szóval ne legyetek 🍆"

2021. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Úgysem találja el, mi kellene. Ha megkérdezi, mondd, hogy pénzt, egyébként nem illik kérni.
2021. okt. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

8-as vagyok

Minek kell lepontozni?

2021. okt. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!