Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság volt részemről?

Bunkóság volt részemről?

Figyelt kérdés

Húgom akart rendelni ilyen jégkás készítőt, és kérte, hogy pótoljam ki neki. Kb 2-3 forintról van szó. Mivel nekem csak 10.000 Ft-om maradt, amit másra akarok költeni ezért megmondtam, hogy ilyen hülyeségre nem adok neki pénzt(tekintve, hogy akárhányszor kap valami hasonlót 2 hét múlva nem nagyon foglalkozik vele).


Apám felháborodott, hogy mi az hogy hülyeség, akkor majd ők kipótolják neki,és akkor majd én nem kaphatok jégkását ha megrendelik. (ez azért hidegen hagyott, mert nekem mindegy).



2020. jún. 10. 11:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez attól függ hány évesek vagytok.


ha 2-3 ezer forint kellett volna, akkor megértem, de ha csak 2-3 száz, vagy ténylegesen 2-3 Ft, akkor viszont szerintem az lett volna a normális, ha kisegíted.

2020. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem voltal bunko. A jegkasa nem letszukseglet. Mindenki addig nyujtozzon, amig a takaroja er. Apad haborgas nelkul is kisegithette volna hugodat. Vegso soron az o gyereke, nem a tied.
2020. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
13%
Igen, bunko voltal.
2020. jún. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
11%
Fogsz meg te is menni az o utcajaba, amikor ugyanigy elutasit teged. Szornyu vagy...
2020. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
100%
szerintem mivel a te penzed, te dontod el higy tudsz neki adni vagy most nem. ugy gondolom ez teljesen oke.
2020. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha komoylan 2-3 forintról volt szó, akkor igen, bunkóságnak számít szerintem.
2020. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
5%

Gondolom egy percig nem jutott eszedbe, hogy ezekkel az eszközökkel a családod ilyen jellegű kiadásait is csökkentette volna a húgod, ha foglalkozik vele ha nem, mellesleg ilyen eszközökkel csak akkor foglalkozunk, mikor nagyon meleg van, és a víz ízét is olyankor szörnyűnek érezzük, majd gondolj ezen dologra amikor nem esik jól a víz, de egy jégkása után könnyebb lett volna vizet inni.


Ha nem tudsz neki pénzt adni egy dolog, mert mondjuk fontosabb dologra kell költened, de és ismétlem de, ez már igenis önzőség, hogy annak az embernek a vágyait aki állítólag a szeretted nagyvilág előtt tárgyalod meg, és ilyen téren apukádnak igaza volt, gondolom nem szépen mondtad neki, de lehet ő nem csak magára gondolt ezzel a jégkása készítő gép megvételével.


Szóval nem adtál neki pénzt akkor nem adtál neki pénzt, de akkor ne pörögj rajta a gyakorin. A bunkóság ha csúnyán bunkón közlöd vele, de ha szépen leülsz vele megbeszélni, és elmondod, hogy most nem tudsz neki adni, mert neked is szükséged van a pénzre, úgy nyilván nem itt kérdeznéd, hogy bunkóság volt-e vagy sem.

2020. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
14%
2-3 ezer forintról beszélünk... Elég kicsinyes szerintem.
2020. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem igen, az voltál, bár az sem mindegy, hogy hány évesek vagytok....ha zsebpénzből élsz, akkor nem voltál bunkó, ha van vmennyi saját jövedelmed, akkor igen
2020. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%
*Akkor bunkóság, ha csúnyán, bunkón közlöd vele
2020. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!