Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen emberekkel...

Mit lehet az ilyen emberekkel kezdeni?

Figyelt kérdés

Mit lehet az olyan emberekkel kezdeni akik rémesen beképzeltek, rettenetesen nagyképűek, és az egójuk a csillagokba van ???? Speciel az egyik o.társam ilyen, neki mindenkire volt pár "elég szép" megjegyzése, szinte lerí róla hogy azt hiszi magáról hogy "tökéletes" és hogy ő a világ közepe, és mit ne mondjak, rettenetesen idegesítő amikor (pl, nekem) beszólogat irdatlan nagyképűséggel, meg osztja az észt.

Nem foglalkozok vele, egyszerűen lenézem mint ha vmi senki lenne aki így akar kitűnni(sajnos nem akar kitűnni, ő téll. ilyen) engem az érdekelne hogy ti hogy reagálnátok ha ilyen tulajdonságokkal bíró ember beszólna nektek? Mit szólnátok vissza? Vagy épp mit csinálnátok az üggyel?:D

(Mondom, ez nem tanácsnak kell, nem érdekel h ő mit mond, csak érdekel a véleményetek:D)


2010. szept. 1. 20:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem mert kimaradt a jelzők közül : ráadásul pofátlanul bunkó tud gyakran lenni
2010. szept. 1. 20:24
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia! Hát, legalább ő nem sír a tükör előtt önbizalomhiánytól szenvedve. Engem nem izgat, hogy ki mennyire beképzelt, de ha beszólna, azt nem hagynám. Mit szólt be neked? Mert így nehéz rá reagálni. Egyébként a maga módján mindenki tökéletes :)
2010. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia, igazából én észre se venném hogy szolt hozzám vki..:D Az iszonyatosan idegesitené és sértené az egóját mert milyen dolog az h valaki őt levegőnek nézi:D Szoval oda se néznék, felse kapnám a fejem egyszerüen levegő:)
2010. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Például : "ő még gyerek, nem nőtt fel, haggyad" holott ő kicsivel fiatalabb mint én-.-

Még mit gondoltok?

2010. szept. 1. 20:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd meg neki, hogy agyilag mégis feljebb vagy pár cm-rel :) Vagy nézd levegőnek. Én elég szuflás vagyok, tuti visszaugatnék :D
2010. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
egyszerűen csak ne foglalkozz vele..az idegesíti ezeket a legjobban.am ismerős a szitu
2010. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is beszólogatott tavaly egy csaj, akivel a pasim együtt nőtt fel.. Sajnos anyuci kedvence, mindenért kiverte a balhét és elég jó anyagi helyzetben van és nem csodálkoznék ha kennék a tanárokat, mert nem egy embert sikerült már "kicsinálnia".. Matekból 1,2-es átlaggal átment.. Nekem is beszólogatott hogy csóró, meg fintorgtot, holott undorító egy csaj csak gazdag.. Sajnos nem szólhattam vissza mert a családja ment volna balhézni a pasim anyukájához, és vele meg nem akartam rosszban lenni.. ( bár még ígyis elmentek balhézni hogy nem szóltam vissza) Ma az első tanítási napon is elkezdte már, hosszasan bámult, fintorgott, röhögcsélt meg súgdolózott a barátnőivel.. De nem érdekel. Hátha megbukik én meg röhögök a markomba, mert bár nem vagyok gazdag de azért legalább olyan elviselhetetlenül buta sem mint ő.. őt megbünteti helyettem a sors.
2010. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Hát iogen, az a fiú az osztályból is eléggé elkénmyesztetett, fel is vág vele, pl "ma reggel limóval hoztak", szal rettenetesen beképzelt, holott ormótlan ronda (nem csak indulatbóűl mondom, tényleg az) és még sorolhatnám.


Ti hogy oldjátok meg? Vagy MIT szóltok/szólnátok vissza?

2010. szept. 1. 20:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyegónak jót tenne ha levizelnék nyilvánosan. Ezért bármennyit fiztetnék ha egy fiú megcsinálná.
2010. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sajnos őt nem lehet megverni/kiosztani mert a szülei keze messzire elér ki is rúgathat az iskolából, volt már erre példa.
2010. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!