Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy normális szülőnek a...

Egy normális szülőnek a gyereke vagy a házastársa/párja a fontosabb?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 10:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Én mondjuk gyerekként nem éreztem,hogy anyám szemében fontosabb lettem volna, mint apám. Sőt, inkább fordítva, mert apám volt a fő " kenyérkereső". De az már nem most volt,és a világ eléggé megváltozott. Ma a fiatal anyukáknak a kisgyermekük a legfontosabb a világon. ( Legalábbis ezt hangoztatják)
2021. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Erre a kérdésre így nem lehet válaszolni. Nem kell választani, egyáltalán nem ugyanolyan jellegű a két kapcsolat. A gyerekkel szemben jogilag kötelezettségeim vannak, tehát patthelyzetben őmellette kellene maradnom. De a mindennapokban nincs ilyen dilemma. Mindketten fontosak, és teljesen máshogyan.
2021. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Hű de jó kérdés.Nekem a gyermekeim az elsődlegesek akárcsak a férjemnek legyen szó betegségről,rossz élményről,vígasztalásról,valami örömteljesről.Aztán van a mi kettőnk kis privát élete ami gyerekmentes övezet olyankor csak ketten vagyunk és megosztjuk egymással az élményeinket.Számomra ez is fontos hogy egészséges maradjon a kapcsolatunk ne csak vegetáljunk egymás mellett.De szerintem ez így normális...ha csak a férjemre,kapcsolatunkra összpontosítanék a gyermekeink akaratlanul is háttérbe szorulnának ami egy versenyhelyzetet szülne (legalábbis szerintem) na az viszont hogy harcolni kell a megbecsülésért,figyelemért az egy szomorú és számomra visszataszító dolog,elég volt azt gyerekkoromban átélni a gyermekeimnek ne kelljen ezt érezniük.
2021. okt. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Kései Sirató ***** válasza:
39%
Egyformán fontos a feleség, a gyerek, meg a kutya.
2021. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
A normális szülő elsősorban ember, és nem csak szülő: jó esetben a társ\házastárs meg a gyerek ugyanolyan fontos. A szülőséggel jó esetben nem szűnik meg férfinak\nőnek lenni az ember: ha mégis, garantáltan szar házassága vége, amiben pokoli a gyereknek felnőni. Szülő és társ:A kettő csak együtt működik jól
2021. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, miről van szó. Ez így elég manipulatív kérdés.
2021. okt. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

Én a páromat tartom a legfontosabbnak


A gyerekek megszületése előtt csak MI voltunk


A gyerekek születése előtt ketten voltunk.

Egymásba szerettünk, éjszakákon át lógtunk a telefonon, és úgy döntöttünk, örökre egymás mellett köteleződünk el.

Majd belevágtunk abba, hogy családunk legyen, és boldogok vagyunk, hogy ők vannak nekünk. De a szövetségünk szent és sérthetetlen, amit minden erőnkkel óvnunk kell.


Ha a gyerekek kirepültek, utána is MI leszünk


Semmi sem tart örökké.

A mi kis aranyos gyermekeink megnőnek, és kirepülnek a családi fészekből.

Nem tudom, nálatok mi a helyzet, de az otthonomban egy harmincéves gyereknek már nincs hely.

Munkájuk lesz, és saját családot alapítanak, a saját gyerekeiket nevelik.


Magunkra maradunk, és utánuk is már csak MI ketten leszünk.


Szeretném, ha a kapcsolatunk ugyanolyan erős lenne, mint az elején.

Az, hogy ez megtörténjen, és a jövő ilyen legyen, a kapcsolatunkon most kell dolgozni, és elsőbbséget élvezzen minden mással szemben.

2021. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22%
Az az érzésem, a gyerek behisztizett valami pitiáner dolgon, és most egy ilyen kérdéssel akarja bizonyítani az igazát és zsarolni a szülőt.
2021. okt. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Azonos fontossággal bírnak, max az adott helyzetben rangsorolja őket az épeszű ember. Tehát ha a 3 hónapos gyerek és a 30 éves férj is éhes, akkor a gyerek az első, ha a 6 éves játszótérre menne, a férjjel meg épp egy filmet nézünk, akkor a gyerek vár.
2021. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
Ennél csak az fontosabb hogy ugyanazt a kérdést ne tegyék fel többször.
2021. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!