Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint nem normális, ha...

Akik szerint nem normális, ha az elvált házastársak normális viszonyt ápolnak, megvédenék az álláspontjukat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem linkelek. Olvassatok.
2015. ápr. 13. 15:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ne linkelj, olvasunk


(egyébként meg teljesen normális viszonyt ápolok a volt feleségemmel)

2015. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem egy szintig elfogadható a dolog,ha van gyerek vagy közös cégük,de az nem kicsit zavarna,ha folyamatosan telefonálgatnának meg vacsorázgatnának együtt. Miért kellene tartani valakivel a kapcsolatot aki a múltam? Az ex-csajaim 99%-ával nem tartok kapcsolatot semmilyen szinten,mert minek?


32/F

2015. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Én most átfutottam a legutóbbi kérdéseket, de sehol nem láttam senkit, aki ilyet állított volna, arra meg nem érek rá, hogy több nap kérdéseit végigolvassam, úgyhogy nem tudom, mire célzol, de mindegy.

Szerintem jó ha normális viszont van az elvált házasok között, hacsak nem valami durva dolog miatt történt a válás, nem kell egymást köpködni. Pláne ha van közös gyerek, akkor a gyerek érdekében valamilyen szinten kell is a normális kapcsolattartás.

Persze megint más kérdés, hogy ki mit ért normális kapcsolat alatt.

2015. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Gondolom, erre gondoltál (többek közT)

2015. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Kinek mi a normális?

Szerintem is jó, ha normálisan tudnak beszélni, normálisan viselkednek.

De ha van valakinek új párja, akkor az már nem normális, ha az ex úgy viselkedik, mintha még mindig ő lenne az illetővel, és az sem normális, ha túl sok figyelmet akar, vagy túl sok időt a másikból.

2015. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
87%
Aki normális, az érti, aki nem, az nem érti. Teljesen belekeveredtem.
2015. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

#5, Köszi, most már látom. :) Bár ott is csak egy ember írta, hogy neki furcsa lenne az exétől az ilyen ajándékozásféle, meg egy másik a végén, hogy az ő ismerősi körében ez nem szokás.


Ez egyébként tényleg inkább szokás kérdése, meg kinek hogy tetszik.

Kedves az adott kérdésben felvetett ötlet amúgy, de attól, ha másoknál ez nem így szokás, még nem biztos, hogy nem normális a kapcsolat.


A normális viszony nem azon múlik válás után, hogy veszek-e virágot a kicsi nevében, vagy sem, hanem főleg azon, hogy miért, hogyan történt a válás és egyáltalán mennyire tudnak felülemelkedni, túljutni érzelmileg ezen, tudnak-e együttműködően viszonyulni egymáshoz.

2015. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a linkelt kerd3zben nem az a problema, hogy normalis a viszony, hanem, hogy az exferj meg mindig szerelmes. Szerintem neki nem segit tiszta lappal kezdeni, az anyukanak meg fura/kinos lehet, ha tudja, hogy az apa meg mindig szereti.
2015. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!