Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám sirjára anyám és apám...

Apám sirjára anyám és apám szeretője is visz virágot, ez számomra nagyon nem tetsző, ledobáljam amit a szerető visz?

Figyelt kérdés
Szüleim elváltak de jóban voltak örökké
2021. okt. 14. 17:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Ne.
2021. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira zavar, tedd a sír mellé egy külön vázába. Ha ő szerette édesapádat, fontos volt neki annyira, hogy virágot visz a sírjára, miért tagadnád meg tőle, hogy ő is lerója a kegyeletét?
2021. okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
90%

Miért nem lehet ott az a virág, ahová tette?

Hagyd békén.

2021. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Eszedbe se jusson! Tiszteld az apádat, és a döntését, ezek szerint az édesanyád elfogadta, ha válás után is jóban voltak.
2021. okt. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Anya elfogadta, én sose fogadom el. Pici gyerek voltam mikor már ehhez a nőhöz járt anya mellett
2021. okt. 14. 18:04
 6/26 anonim válasza:
27%

5.-re.


Akkor pláne semmi közöd hozzá!


Neked is volt/lesz szeretőd, és te is voltál/leszel szerető. Erre gondol!

2021. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

5-ös Nőjél fel! Hány éves vagy, milyen párkapcsolati tapasztalatokkal?

Ezek szerint rossz kapcsolatba születtél, ők sosem illettek akár össze, sőt lehet, hogy baleset voltál 2 felelőtlen embernek... Ez nem tart örökké, mint a mellékelt ábra mutatja, akkor sem, ha gyerek van.

2021. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Tartsd tiszteletbe a döntésüket. Legfőképpen apádét. Mindegyik nőhöz volt időszak amikor kötődött, és ők is szerették apádat. Nem is értem, semmi közöd hozzá hogy ki visz virágot a sírjára.
2021. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindegy, hogy szerető, barát, rokon vagy egyéb. Ha szerette annyira, hogy virágot visz a sírjára, joga van leróni a kegyeletét.

Te meg kérdező, gusztustalan vagy, hogy így gondolkozol. Az, hogy anyukád és apukád külön váltak, az ő dolguk. Ráadásul úgy tűnik régen is volt. Nem ez a nő tehet róla, hogy így alakult. Neked meg lehetne több eszed egy gyászoló gyászának a sárbatiprásánál.

2021. okt. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Ne. A többiek fentebb már leírták.
2021. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!