Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek 9,5 év után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek 9,5 év után, bele kell törődjek ebbe?

Figyelt kérdés
9,5 éve megismerkedtem vele, elmondta, hogy van párja, de eléggé kihűlt már a kapcsolatuk, szakítani fog vele. Időközben a csaj teherbe esett tabletta mellett, nekem azt mondta, hogy mindenképp családban szeretné felnevelni a gyereket, de engem semmiképp nem akar elveszíteni. Gyakorlatilag a szeretője vagyok 9,5 éve, heti 4-5 alkalommal találkozunk, az érzéseim semmit sem csitultak, ugyanannyira szerelmes vagyok, mint a legelső hónapban. A felesége is ismer, a legjobb lánybarátjaként vagyok aposztrofálva. Köztük szexuális kapcsolat csak hébe-hóba van (havi 1-2 alkalom), csak azért van vele, mert ő a gyereke anyja. 29 évesen egyre többször gondolok arra, hogy mennyire szeretnék gyereket, de emiatt ez jelenleg kizárt. Kérdeztem tőle, hogyha nagykorú lesz a fia, akkor sem akar-e válni, erre azt mondta, hogy az még jó messze van (9 éves most), de nem veti el ennek lehetőségét. Szüleim, legjobb barátaim tudják csak ezt, másoknak azt szoktam mondani, hogy egyedülálló vagyok. Ugyanakkor sokszor belegondolok, hogy az egész fiatalkorom egy szeretői kapcsolatban telt, ráadásul a mai napig bennem van a félsz, hogy nehogy lebukjunk.

2021. okt. 6. 18:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni, hogy ez igaz... de azért érdemben válaszolok.


"csak azért van vele, mert ő a gyereke anyja" és mert főz rá, takarít rá, mossa a xaros gatyáját, ágyban is jó, ha olyanja van. Hidd el, te vagy az extra ebben az egészben és ha bármi lesz, te kerülsz lapátra.

Azt kell, hogy mondjam: elcseszted a fiatalságod. Most még nincs késő, ha kiléps ebből a semmiből (mert ez így tényleg semmi), még lehet saját családod és boldogságod.

2021. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor belegondolok, hogy az egész fiatalkorom egy szeretői kapcsolatban telt"

Nekem is ez volt a gondolatom végig, ahogy olvastam az irományodat.


Részéről persze pofátlanság, hogy 9,5 éve játszik veled, és elkér még 9 évet az életedből, hogy majd elválik, ha nagykorú lesz a fia. Illetve a feleségével szemben is csúnyán viselkedik.


Figyelj kérdező, tudom, a szerelem mennyire vakító tud lenni, de őszintén nem értem, mit eszel egy ilyen emberen, aki kvázi mindkettőtöket kötélen rángat. Ha szeretnél olyan párt, aki felvállal, és akivel gyereked lehet, akkor érdemes lenne most lépned. 29 éves vagy, nem 19-20.

2021. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Neeee csináld ezt magaddal tovább. Szakíts vele és élj végre, szeressenek, legyen valaki veled, legyen jövőd.

Nem nézlek bolondnak, de azert közel 10 év rohadt hosszú. Csak lásd be, hogy még nem vagy lemaradva semmiről. Lépj kérlek!

2021. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat kapok tőle érzelmileg, az érzései kölcsönösek irántam. Tavasszal a születésnapomra az ajándékom mellett olyan 2 oldalas levelet írt saját kezűleg arról, hogy miket szeret bennem, hogy konkrétan közel fél óráig bőgtem a meghatottságtól. A legfontosabb ember az életemben, nem tudom elképzelni, hogy képes leszek valaha is ennyire szeretni valakit.Viszont igen, a 9 év még rengeteg idő, bár ha belegondolok a késői szülésnek is vannak előnyei.
2021. okt. 6. 19:11
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
De most nem értem. A felesége tud a dologról? Akkor milyen lebukástól félsz?
2021. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"az érzései kölcsönösek irántam"


Ezen a naivitáson besírtam. :D


Egészen biztosan vannak érzelmei irántad, de messze nem kölcsönösek. Te képes vagy szeretői viszonyban tengődve eltékozolni az ifjúságodat, miközben ő annyit él meg ebből az egészből, hogy van egy "nyugicsaja", akihez bármikor átmehet, ha az együttélésből, gyereknevelésből fakadó stressz már sok neki.


Szóval te egy nyugicsaj vagy. :) Hidd el, ha összeköltöznél vele és jönnének a valós problémák (amik egy igazi -nem szeretői "átugrunk egymáshoz jókat kefélni aztán mindenki megy a dolgára" kapcsolatban előfordulnak), akkor mellőled is menekülne egy harmadik csajhoz.


Mert ez egy ilyen típus. Aki hosszú évekig szeretőt tart, az alkalmatlan őszintén szeretni valakit. Ennyi a történet. A többi mese, amivel magadat áltatod és lemondasz mindenről, ami járhatna neked egy férfi mellett, aki téged választott. És nem csak üríteni jár hozzád. (heti 4-5 alkalommal)

2021. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Azta! Ennyi évet elpazaroltál valakire, csak úgy?

Ezek az évek nem jönnek soha vissza.

9 és fél év? Az majndem egy évtized. Ennyire ráérsz, hogy csak úgy dobáloózol az éveiddel? Valami nagyon nincs rendben veled, ha elhiszed a szeretődnek mindent és elnézed, hogy van egy családja és te csak a beugró második vagy, akin levezeti a feszültséget. Tedd rendbe az önbecsülésed és ne akarj valakinek a második lenni az életében.

Azt hiszed, hogy szereted, de te csak egy illúzióba vagy szerelmes. Hidd el, ha 1 évet együtt élnél vele, rájönnél, hogy a "szerelmed" egy önző, gyáva, konfliktuskerülő, hazug sz.ar alak, aki téged is kihasznál, a feleségét is.

Először is hogyan szerethetsz olyan embert aki nap mint nap hazudik a feleségének, a gyerekének? Amíg neked "nem hazudik" az úgy rendben van, ugye? Erről a függőségről amibe kerültetek nagyon nehéz lesz lejönni. Fordulj inkább szakemberhez, hátha visszatérít a helyes útra, mert így egyedül maradsz, se gyerek, se rendes normalis férfi, mert azoknak nem fogsz kelleni, mert kiöregedsz.

2021. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál meg, másik 9 év múlva se fogsz neki szülni.
2021. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Leírtam, a felesége és a fia úgy tudja, hogy a legjobb lánybarátja vagyok. Bármi öröm vagy bánat éri, én vagyok az első, akit megkeres, mindent tudok a gyerekéről is. Hozzájuk is szoktam menni, nemcsak nálam találkozunk. Igyekszem segíteni abban, amiben tudok, pl. múlt héten a gyerek matekházijában, amivel egyikük sem boldogult. Nem rózsaszín semmi, természetesen köztünk is volt már ilyen hosszú idő alatt többször vita, de meg tudtuk oldani a problémáinkat. Egyáltalán nem csak szexen alapul a kapcsolatunk.
2021. okt. 6. 20:32
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég pofátlan vagy, ha még oda mész hozzájuk. Vérlázító a hozzáállásod. Ismerttem egy ilyen nőt, ő húzta a rövidebbet, aztán a pasi is ki lett hajítva.
2021. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!