Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen viselke...

Mit gondoltok az ilyen viselkedésről?Van ilyen családtagotok?

Figyelt kérdés

Ha valamilyen problémát szeretnék megbeszélni,ő nem akar beszélni,megfogja,bezárja előttem az ajtót,és ilyeneket mond,hogy "fogd be a pofád".


Magyarán,ha őt valami nem érdekli,akkor ő nem akar az adott dologról beszélni,persze,fordított esetben,elvárja,hogy mások meghallgassák.


2021. okt. 16. 12:51
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
74%
Egyáltalán nem érdekli az ilyen embert a másik problémája. Önző egoista. Csak ő és senki más!
2021. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#10


Nem a neme a lényeg.


De ez baromira idegesítő.


Azt elfelejtettem megemlíteni,hogy alkoholista is,és persze ha neki mondanivalója van,akkor azt mindenkinek hallgatnia kell.


A problémákról csak kizárólag részegen,erőszakosan akar beszélni.


Csak nem értem,hogy józanul miért ez a magatartás.

2021. okt. 16. 17:51
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Bővül a mesike , kérdező? Csak szidja már valaki, ugye...
2021. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar beszélni róla (és ráadásul ilyen erőszakosan teszi-hozza tudomásodra ezt), az jelentheti azt, hogy sokmindennel nem akar szembenézni.
2021. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Ja, elfelejtetted hogy alkesz...
2021. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#15


Amikor ezt csinálja,akkor nem részeg.


Amikor részeg,akkor akar beszélni.Ha józan nem.

2021. okt. 16. 19:10
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy bezárja előtted az ajtót, nem azonos azzal, hogy bemegy a szobájába? Hogy van?
2021. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
16: Az szenvedélybetegség egy személyiségtorzulás, ami nem tűnik el józan állapotban.
2021. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#17


Ez úgy működik,hogy pl beszélgetünk,én a szobámban vagyok,ő mondjuk a konyhában.


És,ha valami nem tetszik neki,jön és rám zárja az ajtót.


Amikor részeg,ennek ellenkezője történik.

Akkor beszélni támad kedve.

Ilyenkor nem csak velem ilyen,előfordul,hogy különböző rokonokat is felhív telefonon,bezzeg ha józan és valaki hívja telón,nem veszi fel nekik,mert ő "most nem ér rá",vagy "nem érdekli".

Magyarán nyűgös neki.

2021. okt. 16. 19:24
 20/24 anonim ***** válasza:
Részéről így zárja le a vitát, számára könynedebb út.
2021. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!