Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellted-e már magad...

Szégyellted-e már magad bármelyik családtagod viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszi mesélj róla.
2010. jún. 18. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
édesanyám undok és néha gonosz.jelenetet szokott rendezni némelyik boltban ha valami nem tetszik neki...
2010. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

hajjaj inkább az a kérdés hogy melyik miatt nem...


anyám például teljesen mindegy hogy a parton vagy egy drága étteremben ülünk ismerősökkel mindig bejelenti hogy neki most pisilnie kell és kimegy a vc-be.


szintén ő ismerősöket és hazavitt fiúbarátokat folyton a hülye égő gyerektörténeteimmel traktál.


apámmal olyan hangosan üvöltöznek egymással hogy igaz hogy a 4-en lakunk de az utcán is tök tisztán hallani mit "mondanak"


ha fiút viszek haza rögtön kiffagatják a számokról(hány éves , hány éve van vissza egyetemből, hány szobás lakásba lakik, hány forintot keresnek a szülei, hány kocsijuk van...stb.


a mamám folyton istennel traktál a múltkor ismerősök előtt benyögte hogy kiragasztotta a képemet a feszülete mellé és úgy imádkozik, mert hogy ő annyira sajnál engem és ennél a pontnál mindig elkezd könnyezni és a nyakamba borul. De ne féljek egyet sem isten majd megsegít...


tesóm olyan bunkó, hogy az szavakkal kifejezni nem lehet ő azt hiszi a diplomaosztón koronát kapott nem egy darab papírt

2010. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 15-16 éves kamaszkoromban mindig, mindenhol jó hangosan megkérdezte tőlem, amikor mondtam, hogy wc-re megyek, hogy pisilned kell? Kakálnod kell? Nekem meg égett a fejem. Amikor meg megkértem, hogy ne mondja már ki, hogy mit kell csinálnom, mondja csak egyszerűen, hogy wc-re kell mennem, akkor meg leszidott, hogy őt ne oktassam ki, miattam nem fogja a szavait megválogatni, meg különben is, még kicsi vagyok ahhoz, hogy ezt ne lehessen kimondani. És tényleg mondja azóta is.


24/L

2010. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uhh..Nekem tavaly anyám a ballagáson(amikor adták nekünk oda az osztályban a bizit),és pont én mentem ki,elkezdte mondani a nevemet,hogy.xy,xy,xy,figyelj ide..stb..:S :@

Beszól még a kicsiknek is,stb..Szégyen vele valahova elmenni,mindig kerülöm hogy jöjjön vagy ő legyen velem.

2010. jún. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyik nagypapám állandóan kioktat mindenkit, tudálékoskodik, még mellé süket is, kb üvöltve kell beszélni vele, mellette is mindig visszakiabál, hogy tesséK??? de túl hiú fülhallgatót hordani. Emellett kedvenc témája a nemi betegségek, akár evés közbe is képes erről beszélni...

Aztán másik papám kedvenc témája az aktuális bajai, meg se kérdezi mi hogy vagyunk, bezzeg, ha rákérdezünk, hogy nála mi újság, másfél órán át szavalja, hogy mije fáj, milyen orvosnál volt, miket szed, milyen kórházba fog befeküdni, mihez nincs ereje stb...

Nagymamámnak az a mániája, hogy úgy bánik velünk, mintha 5 évesek lénnénk. Én már 20 vagyok (most pedig nála is lakom), erre ha megyek haza, odaüvölt, hogy "szia bubus", nagyon gáz, főleg, ha nem egyedül vagyok, hanem velem van valaki, és akkor ezt hallja, hogy engem még bubusoznak...

Akkor a hugom, 17 éves de semmit se olvas szó szerint, úgy beszél mint valami kocsis, kedvenc szórakozása , hogy vásárol és a tükör előtt illegeti magát, illetve bambulja akár egész nap az mtv meg a viva valóságshowit...

Ott van az öcsém: ő nem szól hozzá senkihez, ha köszönnek neki, akkor se köszön vissza, ha kérdezünk tőle valamit, közli, hogy hagyjuk békén...

Akkor anyám: úgy szokott tüsszenteni, akár nyilvános helyen is, hogy sikít egyet közbe...

Komolyan a kérdés inkább az, hogy kit nem...

2010. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is szégyeltem.Az örökbefogadó "apám?" miatt.Ő alkoholista,naponta 5-ször jár kocsmába,kioktat mindenkit.Borzasztó ember..tudálékoskodik..nem is tudom kifejezni az utálatomat...nagyon UTÁLOM...>.<
2010. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!