Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi volt a legcikibb dolog ami...

Mi volt a legcikibb dolog ami történt veletek amikor a párotok családjánál voltatok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Elmondtam anyósomnak, hogy nem szeretem a kutyákat. Lehet, hogy nem ciki, de nekem roppantul az volt, mivel anyósom kutyamániás. Anyós csak pislogott rám egy ideig, aztán elment "telefonálni".
2012. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

kezdjük ott,hogy először az utcán találkoztam a Párom anyjával, ugye a Párom köszönt neki,nekem meg halvány lila... sem volt arról,hogy ő ki, és nagyon csúnyán is nézett rám,szal. a köszönést elintéztem egy "helloval".


de nyitottak már ránk témaközben, illetve meztelenül is... :D

2012. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első látogatásomkor tönkretettem a WC lehúzóját, és leettem az öltönyömet marhapörkölttel.
2012. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Elsőre céges rendezvényen találkoztam a szüleivel, teljes 2 napja voltunk együtt (munkatársakként,cégnél nem is tudták).De szülei se tudták hogy mi együtt,irtó gáz volt.

Meg se birtam szólalni.

Utána kb 2 héttel bemutatkoztam normálisan is,de emlékeztek hogy igen,engem láttak.

2012. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Hatalmasat fostam és eldugult a wc. Mármint alapban rossz volt, csak előre nem szóltak. Nos ez családi ebéd előtt volt pár perccel. Ők már leültek az asztalhoz és már csak rám vártak. Én meg jöttem ki marha vörösen, hogy hát eldugult...s nem is akármitől. A páromnak kellett megcsinálnia és turkálnia benne...aztán ment az apja is és segített neki...durva volt.
2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Iszonyatos volt az elsö talalkozas a ferjem szüleivel annak idejen, eletem egyik legrosszabb elmenye. Köztünk van 12 ev korkülömbseg, en 20 eves voltam, ö 32. Rajtam kivül 1 lanyt mutatott be a szüleinek, ekit nagyon megszerettek, es nagyon fajt nekik, amikor az a kapcsolat vegetert. A parom 3 diplomas, nagyon gazdag csaladbol valo fefi, en meg egy 20 eves alopo lany voltam, egy csoro erettsegivel, es raadasul nagyon szegeny csaladbol. Es iegn, naluk ezen volt a hangsuly, ill. a szülöknel. Meg sem tudtam szolalni, lekezelöek voltak, olyan volt az este, mint egy kihallgatas, mint valami felveteli vizsga. Iszonyu zavarban voltam, soha eletemben nem ereztem magam ennyire lenezve mint akkor. Mondanom sem kell, nem is fogadtak el egeszen addig, amig nem jött az unoka, mert az volt minden vagyuk.
2012. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
együtt laktunk anyósomékkal, egy háztartásban. Felajánlottam,- mivel anyósomnak hirtelen program változása lett- hogy én megfőzök helyette. Ugyebár, ahány ház, annyi szokás. Bár az ebédből mindenki evett valamennyit, később tudtam meg, hogy nekik nem ízlett a főztöm. A fűszerezéssel volt gondjuk. Legközelebb anyósom megmutatta, ő hogyan főz. Azóta úgy csinálom, és ízlik mindenkinek.
2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor először találkoztam a (mostmár exem) szüleivel, épp 1 éjszakai buliból tértünk haza. Felmentünk a pasim szobájába, gondoltuk kipihenjük magunkat aztán majd ha felébredtünk megejtjük a nagy találkozót. A szobája az emeleten volt a fürdő pedig az alsó szinten. 1 frissen lakkozott csigalépcső vezetett le egészen a nappaliig. Reggel arra ébredtem hogy iszonyatosan kell pisilnem. A barátom hiába költögettem, mély álomban volt ezért gondoltam kiosonok. A lépcső tetejéről leskelődve figyeltem ahogy korán reggel a szülei és a pasim 2 bátyja és 1 huga, mind ott ülnek a nappaliban és tévéznék. Gondotam megpróbálom vissza tartani folyó ügyeim, de ahogy megfordultam a zoknim megcsúszott a lakozott lépcsőn én meg seggel csúsztam le a lépcsőn. Annyira beütöttem a seggcsontom hogy a fájdalomtól megszólalni sem tudtam és összepisiltem magam...iszonyú ciki volt. De mint kiderült laza szülőkkel van dolgom, így segítettek felálni, én lezuhanyoztam, bemutatkoztunk egymásnak és 1 jót röhögtünk az egészen...mint kiderült nem én voltam az első aki ott seggest csúszott :D
2012. okt. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Az első látogatásom alkalmával leültem a fotelbe. A fotel háttámlájára ilyen kis tíz centis kőr alakú horgolás volt tapasztva díszítésként. Amikor felálltam és felvettem a kabátomat, nem vettem észre, hogy a hátamra tapadt. Otthon, amikor levettem a kabátom, akkor esett le a padlóra. nem tudtam, hogy mi az, és egy laza mozdulattal az előszoba szekrény alá rúgtam. Másnap a párom mondta, hogy az anyja biztos benne, hogy elloptam. Ekkor esett le, hogy az a kis hülyeség , amit berúgtam a szekrény alá. A páromnak sem szóltam, hanem amikor hazamentem, a zsebembe gyűrtem és a legközelebbi elég hűvös látogatáskor csak olyan lazán berúgtam a szekrény alá. A párom már tudja, de az édesanyjának máig nem mondtuk el. Azóta megtalálta, és mint ha semmi sem történt volna vissza rakta a fotelre. természetesen, miután kimosta.
2012. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Volt pár :).

-éppen ittam, amikor a párom vicceket mondott, és majdnem kiköptem a narancslevet

-fenti lakrészben éppen kicsomagoltuk egymást, mikor hallottuk anyukája hangját, hogy "Gyerekek, hoztam epret!"... azt hittem, be is fog nyitni, de szerencsére nem :D

-sikerült akkor hánynom, amikor anyukája is fenn volt a lakrészben

-megjegyezte anyukája, hogy fogynom kéne

-párom, néha hogy direkt heccelje meg zavarba hozza anyukáját, direkt abajgat meg ölelget, amikor ott van, de már olyan szinten, hogy ez már nekem is ciki :D (de ezt már áttárgyaltuk)

-anyukája kijelentette, hogy nem bírja Somló Tamást, erre a barátom, akinek már meséltem a dologról, fennhangon elkezdte, hogy jajj, akkor hogy összevitatkozna anyukámmal, mert ő IIIIIMÁÁÁÁDJA :D


Ez meg nem ciki, hanem vicces: épp szeretkeztünk, mikor felszólt nekünk, hogy milyen baromi szellemes üzeneteket küldenek a Zámbó-antifanok az X-Faktor extrában...


(23/l vagyok, barátom 28/f)

2012. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!