Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi az a dolog amiért nem...

Mi az a dolog amiért nem tudsz megbocsátani a szüleidnek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ilyen.
2013. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felsorolni is nehez lenne
2013. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megbocsájtottam, de már nem tudom tisztelni. Hálás vagyok, amiért az anyukám, és szeretem, de ennyi. Alkoholista, és 8 éves korom óta látom. Most 26 vagyok. Mostmár tolószékben van 45 évesen, sajnos drágán megfizetett érte, talán ez az, amiért szánom, de magának kereste.
2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Rossz volt a gyerekkorom, mert sokat voltam egyedül és folyton ment a lelki terror.
2013. máj. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi zsarolásaikat, és hogy anyum sokat tűrt apumnak...:(
2013. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálam is sok volt lelki terror, a magány, fogyókurás szar kaja, ami miatt alultáplált gebének néztem ki.... még rengeteg dolog. (főleg a lelki sérülés az ami hihetetlenül fáj)

Csak akkor tudok megbocsájtani anyámnak, hogy ha rendbe tudom hozni az életemet, ha nem akkor halálom után is haragudni fogok rá.

2013. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak amiatt a "csekélység" miatt tudok nehezen megbocsátani, hogy mesteri mòdon el lettem hanyagolva, a mostohaapám kisgyermekként rendszeresen molesztált, ennek következményeként többek közt rendszeresen ágyba vizeltem, ami miatt persze kaptam a fejemre mindig, a mai napig képtelen vagyok nyitott lenni,kapcsolatokat kialakìtani, sùlyos önértékelési gondokkal küzdök felváltva depressziòval. Ès a kedves édesanyám, mikor mindezzel érett fejel szembesìtettem... nos tojik a fejemre. Még neki áll feljebb. Következmény: 3 éve nem láttuk egymàst, nem beszélünk. Közelgö Anyák napját pedig elfelejtheti..
2013. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Anyámnak, hogy megszült engem.
2013. máj. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy gyűlölöm,hogyha hazajön,mert onnantól nincs nyugalom,csak az ordibálás 0-24-ben.
2013. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mandy1408 ***** válasza:
78%

Megszültek, baromi fiatalon. És ebből ered minden. Szabadság, gyerekkor hiánya, a saját agybeteg értékrendjük és irracionális félelmeik ráerőszakolása egy ártatlan gyerekre. A elcseszett életük miatt érzett fájdalmakat és csalódásokat a gyerekükre vetíteni... Később meg eljátszani, hogy mindez meg sem történt, illetve részben folytatódik a műsor, csak a gyerek nagy lett, már nem merik megütni. :)

A megbocsátáshoz az sem ártana, ha elismernék, hogy hibáztak és kérnék a a bocsánatomat. Nem biztos, hogy meg kell bocsátani egyébként, de mint múltat, le kell zárni és élni tovább...

2013. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!