Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Sogornőm beleártotta magát...

Sogornőm beleártotta magát olyanba amithallot h én más pasival levelezgetek csak a hugom irkált a nevembe majdnem ráment a házasságom . Nyomozosdit játszot dolog nem volt igaz tultenni magam nem tudom jogosan haragszok rá? ő szerinte hülyeség volt

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ti úgy ahogy vagytok kicsit furák vagytok. Nem csak a sógornöd aki nyomozgat mások után, hanem a hugod akinek te oda adod a telefont és felelötlenül irogat más pasiknak.


Èn pl ilyet soha nem titkolnék el a férjem elöl. Ha a hugom irogatna az én telefonomrol, mert oda adtam neki (vagy ha nem is) akkor tuti a férjemnek is elmondanám, és együtt nevetnénk egy jót a hugom gyerekességén.

Szerintem elég gáz, hogy ilyet eltitkoltál a férjed elöl.

Gondolom volt miért eltitkolnod.

2013. márc. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kiirt kérdés kamu. Felnőtt normális ember nem ad át más emberrel való levelezést-senkinek. Sem hug-nak, sem rokonnak, sem senkinek.Még tizenévesen sem, nem hogy felnőttként.
2013. márc. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sógornőd nem tehet arról, hogy te a húgoddal titokban pasiztok!!

Mivel a te tudomásoddal történt ill. történik,

és ráadásul le sem állítottad a húgicádat, ezért te is nyakig benne vagy.


Sőt már már nyílt titok volt sógornőd előtt is a virtuális félrelépésed!!

2013. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ez de szép.....!
2013. márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteltetem a pasikat, akikkel te levelezel. Ilyen helyesírással, babám, jobb lenne, ha füstjelekkel kommunikálnál.

A kérdésről egyébként kilométerekről bűzlik, hogy kamuzol. Lebuktál és most menteni akarod a menthetőt.

2013. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!