Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkoholista családtagokkal...

Alkoholista családtagokkal élők!Ismerős nektek ez a típus?

Figyelt kérdés

Amikor részeg,nem ki a fejéből és nyöszörög.

Ha szóvá teszed,hogy ez idegesítő,akkor erőszakos lesz.


Ez mennyire gyakori?


2021. okt. 19. 19:57
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*néz ki a fejéből(bocsi elírtam).
2021. okt. 19. 19:59
 2/13 anonim válasza:
83%
nagyon gyakori...
2021. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ezt direkt csinálják?Hogy felfigyeljenek rájuk?
2021. okt. 19. 20:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akit túlzottan eltompít az alkohol az nem gondolkodik már semmin,csak ösztönösen kijön belőle amit épp érez.

Szerencsés ha csak néz ki a fejéből és nyöszörög.

Biztos nem szólnék hogy idegesítő,ha ettől agresszív lesz,mert az sokkal rosszabb.

Az én faterom alapból kötekvő volt olyankor.

Megváltás lett volna,ha csak bamba és idegesítő.

De ő olyankor üldözte a családját.

2021. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elmegyünk bulizni, és kicsit többet sikerül a barátomnak inni, akkor nyöszörög és szuszog. Bár annyit nem iszik, hogy csak a fejéből nézzen ki. De a hazaúton nyöszörög, hogy érjünk haza és aludjon már. Idegesítő, de nem agresszív szerencsére.

Apám alkoholizált régen, akkor olyan volt, mint az utolsó hozzászólójé. 20 évemet tette tönkre.

2021. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni, hogy akinek van egy gyönyörű családja, stabil munkahelye, boldog élete, az az ember miért cseszi tönkre a saját - és családtagjai életét...?

Sajnos, én is megtapasztaltam apám által, hogyan megy valaki szép lassan a szakadék felé...

Mikor egy sikeres emberből egy naplopó lesz, akit semmi más nem érdekel, csakhogy van e elég pénze aznapra is az alkoholra...

Az ilyen embereket azért sajnálom is! Másrészt, többnyire maguk alakítják így a sorsukat!

2021. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én apámnak elég rossz gyerekkora volt, nélkülözött, verték, alázták. 16 éves kora óta a saját kenyerét eszi. Ott volt anyám neki, akit biztosan szeretett, hiába beszélt és viselkedett vele ittasan sokszor undorítóan. Én is ott voltam, engem is szeretett, de az alkohol olyanokra bíztatta, amit sosem lett volna szabad megcsinálnia. 7ből 6 napot rohadt részeg volt, terrorizálta a családot. Amikor józan volt semmi gond nem volt vele. Jókedvű volt, rendes apa. Aztán kezdődött minden újra a munkahelyen, hétfőn. Ha nem voltam hajlandó kimenni, amikor hazaér a munkából, hogy nézzem az undorító részeg pofáját, akkor vagy anyámat küldte be, hogy menjek ki vagy ő hívott ki fenyegetőzve. Már 10+ éve nem iszik, amikor fel jön a téma és elmesélem a történeteket az én nézőpontomból, akkor meg van lepődve. Amikor mondom, hogy tönkretette a gyerekkorom, akkor csak néz, mert szerinte nem volt az olyan rossz. Persze, ő részeg volt, neki jó volt. De nem tudom miért érte ez meg neki. Amikor szépen, normálisan is élhettünk volna. És lehet belőlem is ember lett volna.
2021. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor már simán majdnem teljesen készen van. Még pár pohár aztán jön a krumpliszsák rész, mikor alszik ahol épp elfekszik.
2021. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint a nő, akinek iszik a férje, de nem hajlandó belátni, hogy ez gond??


Ha már csak néz ki a fejéből és beszélni tud, akkor veszett sokat ivott. Veszettül sokat.

Szóval szerintem nagyobb probléma az, hogy miért kell ennyit inni, minthogy satu részegen hogyan viselkedik. Verekedhetne is.


Kedves kérdező, ahogy már sokszor írták itt neked, dobd ki ezt a fickót. Egyre rosszabb lesz!

2021. okt. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


Nem,itt a kérdésben nőről van szó.

2021. okt. 20. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!