Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok féltékeny a...

Miért vagyok féltékeny a párom 7 éves lányára? Olyan érzés mintha egy másik nőt ölelgetne.

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 22:41
1 2 3 4 5
 41/47 Sághegyi Péter válasza:
89%
Agykontroll!
2021. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
75%
Kerdezo , megerdemlitek egymast! Tudod ki a franc szulne ennek az idiotanak aki harom havonta apucit jatszik , amugy leszrja a gyereket! Pont osszeilletek! Azert vagy feltekeny mert nem birod elviselni , hogy a gyerekkel foglalkozik helyetted. Azert mert ez arra emlekeztet , hogy nem sajathitatod ki , kulonben mikor megtudtad hogy gyerwke van azonnal szakitottal vele! Ezert sem hiszem , hogy hazudott rola! Csak nem tetszenek a valaszok!
2021. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

* Azert mert ez arra emlekeztet , hogy nem sajathitatod ki , kulonben mikor megtudtad hogy gyerwke van azonnal szakitottal volna vele!



Bocsi kimaradt egy szo !

2021. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy gyerekkori "mellőzöttség-érzést" hív elő belőled ez az érzés.
2021. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
84%
Csodálatos anya leszel...aztán ne lepődj meg, ha a te gyerekedet is majd 3 havonta (vagy akkor se) látogatja,mert a kövi pár féltékeny...:D
2021. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
100%
Ha te arra vagy féltékeny hogy ölelgeti a kislányát akor te beteg vagy szerintem menyj el phichologushoz ( és nm rossz indulásból írom)
2021. nov. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
100%
És nm rossz indulatból írom**
2021. nov. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!