Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon féltékeny vagyok a...

Nagyon féltékeny vagyok a szomszédlányra. Mit tehetnék? Nagyon idegesít a viselkedése.25/N

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki ezzel jönne, nem kamu a kérdés!!


Kiskorom óta itt lakik.. gyerekkorunkban még néha kicsit jól el is voltunk de aztán jött a tinikor, most meg a felnőttkor. Úgy tudtam hogy szegények, de 2-3 éve ki tudja miből jó ruhákba jár (sokkal jobba mint azelőtt), és a családja is. Mellettem lakik és hallom hogy éjjel 2 körül jár haza. Van hogy három körül. Párja nincs.. nekem van és elég rosszul jövünk ki.

És most kapaszkodjatok meg. A héten vett egy vadiúj autót, egy fehér skoda superbt. Honnan??? Láttam hogy az övé és lent parkol vele.. Vajon honnan a p....ból van neki ennyi pénze.

Én meg középszerűen élek, párommal rossz a viszonyom..

Nem akarok szánalmas lenni csak tényleg idesegítenek az ilyen felkapaszkodott emberek. Mit tudnék tenni hogy ne legyek rá dühös?



2019. ápr. 6. 09:21
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
+ a héten mikor láttam hogy a kis családjával lent körülállják az új autót, én köszöntem neki előre.. bár lehet hogy ő is köszönt volna de utána nagyon dühös voltam magamba..
2019. ápr. 6. 09:23
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Te most irigy vagy és féltékeny rá,mert most jobban megy?
2019. ápr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
az vagyok.. mégis miből mehet neki jobban?
2019. ápr. 6. 09:26
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Felkapaszkodott ember? Nem lehet, hogy sokat dolgozik, és megérdemli...?

Mit tanult és mit dolgozik?

2019. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
A hitel csodákra képes. Te is hozzájuthatsz, ha veszel fel. Féltékenynek nem kell lenned, akkor leszel értékes, ha nem felszìnesen viselkedsz.
2019. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

kijárta a középsulit és szerintem nem dolgozik semmit csak eljár valahova.


hitelt sosem vennék fel, kösz szépen ..

2019. ápr. 6. 09:30
 7/36 anonim ***** válasza:
98%
Miért irigyled tőle a boldogságot? Azért vagy ilyen mert te nem kelsz fel a kényelmes fotelből és kezdesz magaddal valamit hogy te is vehess márkás ruhákat? Fáj az neked ha új autót vesz? Ha nem vagy boldog a pároddal szakíts. Ha az a gobd hogy nem keresel eleget akkor képezd tovább magad, keress új állást.
2019. ápr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2%
Menj oda és mond el neki mit érzel vele kapcsolatban.
2019. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Én téged irigyelek, örülnék ha ilyen problémák foglalkoztatnanak. Ki a f##szt érdekel, hogy miből vette azt a qurva a kocsit, már bocs, de annyira szánalmas vagy, hogy az hihetetlen.
2019. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem felkapaszkodott, tett azért, hogy jó legyen neki. Ennyire egyszerű.
2019. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!