Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

2 év van közöttünk. Mindketten lányok vagyunk. Mindig azt éreztem, hogy elnyom és féltékeny rám. Kiskorunkban is és most is így érzem. Már kevesebbet találkozunk, de mégis van hogy szóváltásba keveredünk. Olyan hatással van rám, mintha tudna valamivel zsarolni vagy hasonló. (Pedig nem). De mégis félek tőle, ha nem az van, amit ő akar bekattan és hasonlók. Úgy érzem még most is elnyomásban tart.

Nektek volt már hasonló tapasztalatotok?



2019. szept. 13. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipikus testvérharc.Nem vagy egyedül.Az egyik unokatesóim már nem is bes egymással.Ezt ti kell megoldjátok.
2019. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húgom ezt csinálta velem, ismerős..

Változáshoz mindkét fèl kell, nem feltétlenül oldódik meg sajnos, sok mindenen múlik..

2019. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a kapcsolatot.
2019. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem a nővéremmel. Mindig a hülye öccsének tartott, akinek parancsolhat, a mai napig felnött korunkban is lenéz, gőgös, többre tartja magát nálam. Olyan dolgokat engedett meg magának velem szemben, amit egy ideig tűrtem, de egyszer elszakadt a cérna, és nagyon összevesztünk. Az a baj, hogy ő még akkor se fogja fel, hogy nekem bajom van azzal, ahogy ő viselkedik velem, és gyerekes hisztinek veszi. 2 hónap után nagynehezen kibékültünk, de most megint genyóskodott, megsértett, és még csak nem is volt hajlandó elolvasni az üzeneteimet. Majd párat elovasott, de nem válaszolt.

Pedig a közös, beteg anyánkat én ápolom, ő csak néha téved ide, amikor dolga van a faluban. Mindent elvár, hogy én csináljak meg, tartsam rendbe a házat, a kertet, gondozzam anyánkat napi 24 órában, és ha valamit nem jól csinálok, akkor beleszól. Most vesztünk össze másodszorra, de már azt hiszem végleg. De nem is fog hiányozni, ebben biztos vagyok!

2020. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!