Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, vagy csinálnáto...

Mit csináltok, vagy csinálnátok az ilyen ajándékkal?

Figyelt kérdés
Vettem valamit egy közeli rokonomnak ajándékba, de nem tudtam már odaadni neki, mert hirtelen meghalt. Akiknek ajándékot szoktam adni, azok közül senkinek nem lenne megfelelő ajándék, vannak olyanok is közöttük, akik tudják, hogy ezt vettem, mikor és kinek. Így nyilvánvaló, hogy nem tudom odaajándékozni másnak közülük. Visszavinni sem lehet. Ti mit csináltok az ilyen ajándékkal?
2021. okt. 24. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
jófogásra felraknám
2021. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ingyenesen elvihető csoportba tennem fel, vagy kitennem a ruhagyujto konténerhez. Nyilván attól függ, hogy mi az ajándék.
2021. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Igazából ilyen még nem törtènt velem. De valószínűleg eladnàm, és vennèk az àràból valamit a sirjàra. Mivel neki szàntam, az övè lenne, csak úgymond màs formàban
2021. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a férjem nagymamája halt meg anno. Imádta a hatalmas, feltűnő bizsukat, mindig abból kapott tőlünk jó sokat a születésnapjára. Az utolsó ajándékait nem hordta, az összes a csomagolásban volt még amikor meghalt, a lánya pedig vissza hozta őket nekünk. Feltettem a helyi Facebook csoportba ingyen elvihetőnek
2021. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem írtad, hogy milyen típusú ajándékról van szó és főleg, milyen értékű. Ha apróság, akkor én is feltenném fb-csoportba ingyen elvihetőként. Ha értékesebb, akkor eladnám szintén fb-n, vagy feltenném különböző platformokra, szintén eladásra. Én is vinnék valamilyen virágot abból a pénzből a sírjára, a lelkem megnyugtatására. Neki már nem számít sajna, de a tárgyakat szinte mindig ellopják, ezért virág...
2021. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

hát, tényleg nem mindegy mi az.

Üszkve jó 10 éve voltam hasonló helyzetben, megbeszélés alapján vettünk babakocsit, olyat és konkrétan azt, amit szerettk volna (unokatestvér), a terhesség 23. hetében.

Szülésindítás lett, mert ilyenjkor már ugye nincsen abortusz, meg kell szülni a babát bár már nem élt (lénygtelen az ok, genetikai vizsgálatokon sem derült ki előtte az élttel összeegyehetetleln ok).

Felhívtam a védőnőnket (két gyerekem van), segytett, hogy olyan helyre kerüljön, ahol arra ténylegesen szükség van.

Sosem beszéltünk róla, nem kérdezete senki mi lett vele, mindenki hallgatólagosan úgy csinált, mintha sosem vettük volna meg.

Sajnálom a helyzetet és részvétem.

2021. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Eladnám. Jófogás, vatera, fb
2021. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Eladod vagy elajándékozod.
2021. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Eladnàm, ha nem venné meg senki, akkor kidobnàm.
2021. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Add el
2021. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!