Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, vagy csinálnáto...

Mit csináltok, vagy csinálnátok az ilyen ajándékkal?

Figyelt kérdés
Vettem valamit egy közeli rokonomnak ajándékba, de nem tudtam már odaadni neki, mert hirtelen meghalt. Akiknek ajándékot szoktam adni, azok közül senkinek nem lenne megfelelő ajándék, vannak olyanok is közöttük, akik tudják, hogy ezt vettem, mikor és kinek. Így nyilvánvaló, hogy nem tudom odaajándékozni másnak közülük. Visszavinni sem lehet. Ti mit csináltok az ilyen ajándékkal?
2021. okt. 24. 13:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt ilyen. Megtartottam, minden nap használom. Néha eszembe jut, hogy olyan, mintha tőle kaptam volna.
2021. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi az?
2021. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy mi az. Vagy eladnám vagy eladományoznám.
2021. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha olyan, eladnam es annak az árán vennék a sirra virágot, vagy bármit.
2021. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha megengedheted magadnak és ismersz olyan rászorultat aki megérdemli.(Nem önhibájából hajléktalan alkoholista)Ajándékozd oda neki

Vagy add el!

2021. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!