Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elviselni a tudatot...

Hogy lehet elviselni a tudatot, hogy a szüleitek nem válnak el (pl nem tudna hova elkoltozni egyikük), de kikészítik egymást?

Figyelt kérdés
Ez már hosszú évek óta megy, de egyre rosszabb, nagyon toxikus a hangulat otthon sokszor. Már nem otthon lakom, de ettől még rossz érzés tudni /látni mi megy... Állandó veszekedés, kiabálás, anyumnak szorongásos tünetek stb... :( Megmenteni nem lehet már a kapcsolatot (hosszú, hogy miért), katasztrófa az egész.

2021. nov. 2. 06:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

És mi az akadálya, hogy szétköltözzenek?

Komolyan érdekelnének a körülményeik, hogy válaszolni lehessen!

Millió és millió lehetőség lenne, de ismerni kellene az övékét.

2021. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ne szólj bele a szüleid házasságába!

Akár együtt maradnak, akár nem, mivel már felnőttél és nem velük laksz, ebbe nem lehet beleszólásod.

Fordítsuk meg: te mit szólnál hozzá, ha élnél egy házasságban, és folyton azt magyaráznák a szüleid, hogy váljál el, mert a párod szerintük nem jó ember, nem illik hozzád stb.

Probléma, konfliktus minden kapcsolatban van. És az egyedüllét sem megoldás minden bajra. Ha már együtt éltek 20-30 évet, az önmagában összekötő erő. Nekik kell eldönteniük, melyik a kisebbik rossz: benne maradni ebben a házasságban vagy elválni.

2021. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Metionin ***** válasza:
100%
Én is ilyenben nőttem fel. Igazából nem tehetsz semmit, szar a tudat hogy ölik egymást de legalább neked már nem kell hallgatnod. Én annyit tettem, hogy kikötöttem, csak akkor látogatom meg őket ha addig emberi módon viselkednek. Van hogy sikerül, van hogy nem.
2021. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!