Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Te ezt...

Mit gondoltok erről? Te ezt megengednéd otthon? Szerinted is felháborító?

Figyelt kérdés
Bátyám tavaly megengedte barátnőjének és az ő lányának,hogy nálunk töltsék a Szentestét.A barátnője el is jött,és elkezdett nálunk balhézni,amúgyis későn érkeztek.A balhé azért volt,mert a lány mégsem jött el,hanem otthon maradt,és anyjának ilyen sms-eket írt:akkor maradj a másik családoddal,de anyukámnak ezt azóta sem mondta el a tesóm barátnője,a balhéért sem kért elnézést.
2010. szept. 4. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

és azóta ezen rágódsz?én eleve a Karácsony szent ünnep,családdal illik tölteni,most a kislány meg otthon maradt?jó gáz akkor az anyuka is.

elég zavaros amit irtál,vagy csak én nem értem?

2010. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azért kérdem,mert valószínű,hogy idén is ez lesz
2010. szept. 4. 09:22
 3/15 A kérdező kommentje:
szerintem sem illett volna eljönnie,és balhézni
2010. szept. 4. 09:23
 4/15 A kérdező kommentje:
a lány akkor volt 17 éves,ő sem kért elnézést
2010. szept. 4. 09:24
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
nem tenném meg, igen felháborító......
2010. szept. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon gáz volt a dolog,éppen készültünk az éjféli misére,és akkor elkezdett balhézni,hogy ő hazamegy meg stb
2010. szept. 4. 09:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érthető, hogy a kislány féltékeny és azt akarta vele maradjon az anyukája.


De a nőnek nem kellett volna balhéznia, tekintettel kellett volna legyen rátok. Tiszteletlen és bunkó viselkedés volt részéről.

Elnézést kérhetett volna.


Legközelebb ne erőltessétek a meghívást, ha úgy akarja maradjon otthon a lányával inkább.

Vagy előre fixálja le vele a bátyád, hogy nem akarja megint azt ami tavaly volt ezért előre döntsék el mi lesz, mert nem tűritek a veszekedést.

2010. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
és amúgy kijössz ezzel a nővel?de hat gondolom nem tudsz mit csinalni,ha megint eljön.
2010. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a nővel azóta nem túl rózsás a viszonyunk,nem tudom,ki volt az,akinek az egész kipattant az agyából,szerintem a Szentestét illene a családdal tölteni
2010. szept. 4. 09:30
 10/15 A kérdező kommentje:
de a nő is elég furcsa
2010. szept. 4. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!