Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Te ezt...

Mit gondoltok erről? Te ezt megengednéd otthon? Szerinted is felháborító?

Figyelt kérdés
Bátyám tavaly megengedte barátnőjének és az ő lányának,hogy nálunk töltsék a Szentestét.A barátnője el is jött,és elkezdett nálunk balhézni,amúgyis későn érkeztek.A balhé azért volt,mert a lány mégsem jött el,hanem otthon maradt,és anyjának ilyen sms-eket írt:akkor maradj a másik családoddal,de anyukámnak ezt azóta sem mondta el a tesóm barátnője,a balhéért sem kért elnézést.
2010. szept. 4. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted a szűk családdal.

De bátyádnak valószínűleg sokat jelent a nő, hiszen ha minden úgy alakul nemsokára ő lesz a családja.

2010. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
utolsónak:nem hiszem,mert a nőnek már két felnőtt gyereke,unokái is vannak már
2010. szept. 4. 09:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha tetszik,ha nem,az a nő a bátyád szűk családjába tartozik.

Az miért balhé,ha azt mondta,hogy hazamegy?Nem értelek...

Furcsa család vagytok.Én ebbesn az esetben a fiamat és a barátnőt az ajtóban visszafordítottam volna,hogy menjenek a lányért(esetleg mentem volna erősítésként)egy 17 éves lányt meg lehet győzni,hogy helye van neki Szenteste anyukájának a barátjáéknál.Vagy csak a külsőségekre adtok?

2010. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem csak azt mondta,hanem kiabált,meg bőgött,mint egy óvodás
2010. szept. 4. 13:10
 15/15 anonim ***** válasza:

Aha.

Csak áruld el nekem mi a túrónak jártok éjféli,vagy bármilyen misére,ha az empátia ,mint olyan nem létezik nálatok.

Szóval más baja neked annyi,hogy nem kért bocsánatot.

Magamutogatni kár templomba járni...

2010. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!