Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy gondolja: ha két...

Ki hogy gondolja: ha két ember összeházasodik, akkor ők csak ketten egymást választották vagy egymás családját is?

Figyelt kérdés
Tehát: csak a párodnak vagy párod családjának, rokonságának is felelősséggel tartozol?
2021. nov. 10. 18:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
60%
Aki kutyát tart, annak jut bolha is.
2021. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát én csak a férjemet választottam, a családját a mai napig nem tudom bevenni, de már nem is akarom :D
2021. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudod csak őt választani, mert a genetika, neveltetés, sors, gyerekkor, ezt mind a családjától kapja, ha akarod, ha nem.
2021. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem kár volt az 1-est lepontozni.

Sokan választják "csak a másikat", a család nem számít nekik, hogy milyen.

Később azonban hiába várják el a párjuktól, hogy tagadja meg az esetleg mérgező családjátt, és erre rámehet az egyébként ígéretesen induló házasság is.

2021. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Csak a párodnak "tartozol" bármivel is. De nyilván megteszel a családjáért is sokmindent, már persze ha nem extrém utálod őket. Az elején ugye csak azért, mert ők a párod családja, nem azért csinálod, hogy nekik jobb legyen, hanem mert tudod, hogy a párodnak fontosak. Aztán általában ez valamikor átvált abba, hogy már jobban megismerted őket, kedveled is őket, akkor már értük is csinálod.
2021. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
A család is benne van a csomagban. Nem kell, hogy szeresse őket az ember, de érhető, ha a párunk azt szeretné, ha a másik is részese lenne a családi dolgoknak.
2021. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitott voltam mindig. Nagyon genyák, szóval már nem vagyok. Úgyhogy csak a párom.
2021. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Párt választunk, de a család olyan téren fontos, hogy nem árt, ha nem okoznak vitás helyzeteket.
2021. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, milyen értelemben tartoznék felelősséggel nekik? Ezt kifejtenéd?
2021. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
66%
Csak egymást. Ők onnantól kezdve egy külön család.
2021. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!